АВДТ (ағымы ажырау автоматты ажыратқышы) AI 1M сериясы электр тізбектерін ток ағынынан және асыра ток қорғауы үшін арналған. Құрылғы адамдарды электр тоқының әсерінен қорғау және жабдықтарының бүлінуін болдырмау үшін сенімді қорғау қамтамасыз етеді.
Негізгі сипаттамалары:
- Номиналды ток: 6А
- Іске қосу тегі: 30 мА
- Сипаттамасының түрі: C (асыра пуск ток ағындары бар тізбектер үшін)
- Ажырау ток: A түрі — пульсті тұрақты және айнымалы синусоидты ажырау ток ағынына сезімтал
- Іске қосу уақыты: ешінде кідірісіз
- Полюстердің конфигурациясы: N+1 (3 фаза + бейтрал)
- Коммутациялық қабілеті: 6 кА
- Стандарты: EN 61009-1
Физикалық параметрлері:
- Ені: 18 мм
- Биіктігі: 88 мм
- Тереңі: 73,30 мм
- Массасы: 0,14 кг
- Қуат шығыны: 2,50 Вт
Пайдалану шарттары:
- Істеу температурасының диапазоны: -25°C тан +55°C дейін
Диффавтомат EN 61009-1 еуропалық стандартының талаптарына сәйкес және тұрмыстық, коммерциялық және өнеркәсіптік объектілердің төмен вольтты электроснабжу жүйелерінің бөлу щиттерінде қолданылады.
| EAN-код | 9004840872538, 9004840994667 |
|---|---|
| Ені (нетто) | 18,00 мм |
| Биіктігі (нетто) | 88,00 мм |
| Тереңі (нетто) | 73,30 мм |
| Салмағы (нетто) | 0,14 кг |
| Қуат шығыны | 2,50 Вт |
| Мин. ортаның температурасы | -25°C |
| Макс. ортаның температурасы | 55°C |
| Стандарты | EN 61009-1 |
| Ажырау ток түрі | A (пульсті ток ағынына сезімтал) |
| Уақыт сипаттамасы | Ешінде кідірісіз |
| Сипаттама | C |
| Номиналды ток | 6A |
| Полюс | N+1 |
| Коммутациялық қабілеті | 6 кА |
| Сериясы | AMPARO |
| Өндіруші | Schrack |
| Орамасы | 1 шт., 110 шт. |
