Автоматты ағындық сыну ажыратқышы (АВДТ) C40A/1+N/6кА/30мА/А серия AI 1M Schrack-тан электр тізбектерін ағындық сынуы мен перегрузбудан қорғау үшін арналған.
Негізгі сипаттамалары:
- Номиналды ток: 40A
- Конфигурация: бір фазалы нейтральмен (1+N)
- Дифференциалды ток түрі: А (синусоидтық және импульсті ағындық сынуларына реакция береді)
- Номиналды дифференциалды ток: 30мА
- Коммутация қабілеті (Icn): 6кА
- Ажыратылу уақыты: лезде (бірден)
- Ажыратылу сипаттамасы: C (аз істеме токтары бар тізбектерді қорғау үшін)
- Сәйкестік нормасы: EN 61009-1
Физикалық параметрлер:
- Модульдің ені: 18,00мм (стандартты DIN ені)
- Биіктігі: 88,00мм
- Тереңдігі: 73,30мм
- Массасы: 0,14кг
- Қуат шығыны: 15,00W
Істеу шарттары:
- Істеу температурасының диапазоны: -25°C-тен +55°C-қа дейін
Орау: 1 дана немесе 110 данасына пакетінде беріледі.
| EAN коды | 9004840872590, 9004840995381 |
|---|---|
| Ені (нетто) | 18,00мм |
| Биіктігі (нетто) | 88,00мм |
| Тереңдігі (нетто) | 73,30мм |
| Массасы (нетто) | 0,14кг |
| Қуат шығыны | 15,00W |
| Мин. айналасындағы ортаның температурасы | -25°C |
| Макс. айналасындағы ортаның температурасы | 55°C |
| Норма | EN 61009-1 |
| Дифференциалды ток түрі | A (импульсті ағынға сезімталы) |
| Уақыт сипаттамасы | лезде |
| Ажыратылу сипаттамасы | C |
| Ток күші | 40A |
| Полюс | N+1 |
| Коммутация қабілеті | 6кА |
| Серия | AMPARO |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 шт., 110 шт. |
