Дифференциалды ток сақтау ажыратқышы (АВДТ) AI 1M серіясы электр тізбектерін ток ағынынан және перегрузінен қорғау үшін құрастырылған. Құрылғы адамдарды электр ағымының әсерінен және жабдықтарды бүлінінен қоршек кепіл беруді қамтамасыз етеді.
Негізгі сипаттамалары:
- Номиналды ток: 20A
- Дифференциалды ток өндіктіктігі: 30мА
- Іске қосу түрі: A (импульстық тұрақты және айнымалы синусоидты дифференциалды ток сезімтал)
- Іске қосу сипаттамасы: B (бұл сәтте өндіктік)
- Коммутациялау қабілеті: 6кА
- Конфигурация: 1+N (бір фазалы желі бейтараптығы бар)
- Кернеу: 230В
- Норма: EN 61009-1
Физикалық параметрлері:
- Ен: 18мм (DIN-релсіге модульді орнату)
- Биіктігі: 88мм
- Тереңдігі: 73,3мм
- Салмағы: 0,14кг
Энергетикалық сипаттамалары:
- Қуат сәтсіздіктігі: номиналды режімде 6,5Вт
Температуралық режімдері:
- Ең төмен айналасындағы температура: -25°C
- Ең жоғары айналасындағы температура: 55°C
АВДТ таратпа қораптарында және кабель енгіздігінде DIN-релсіге орнатуға құрастырылды, тұрмыстық, коммерциялық және өндірістік желілерде электр қауіпсіздігін қамтамасыз ету үшін пайдаланылады.
| EAN-коды | 9004840872637, 9004840995862 |
|---|---|
| Ені (нетто) | 18,00мм |
| Биіктігі (нетто) | 88,00мм |
| Тереңдігі (нетто) | 73,30мм |
| Салмағы (нетто) | 0,14кг |
| Қуат сәтсіздіктігі | 6,50W |
| Ең төмен айналасындағы температура | -25°C |
| Ең жоғары айналасындағы температура | 55°C |
| Норма | EN 61009-1 |
| Түрі | A (импульстық ток сезімтал) |
| Іске қосу типі | Бұл сәтте |
| Сипаттамасы | B |
| Ток күші | 20A |
| Полюс | N+1 |
| Коммутациялау қабілеті | 6кА |
| Серіясы | AMPARO |
| Өндіруші | Schrack |
| Қаптау | 1 шт., 110 шт. |
