АВДТ (дифференциалды ток ажыратқышы) номиналды тогы 32A, сезімталдығы 30мА типі A (ауыспалы бағыттағы импульстік токқа реагирует). Тұрмыстық және коммерциялық орнатуларда электр тіндерін артық токтарынан және ток ағындарынан қорғау үшін арналған.
Негiзгi сипаттамалар:
- Номиналды ток: 32A
- Номиналды ток ағынсыздығы: 30мА
- Конфигурация: 1+N (бір фазалы + нейтраль)
- Коммутациялау қабілеттілігі: 6кА
- Ажыратылу сипаттамасы: B (сезімтал)
- Ажыратылу түрі: аялмасыз
- Дифференциалды ток түрі: A (ауыспалы және импульстік тұрақты токқа реакция)
- Стандарты: EN 61009-1
- Істі температурасы: -25°C-тан +55°C-ға дейін
- Қуат шығыны: номиналды токта 11W
- Өлшемдері (ЕnхВхТ): 18 x 88 x 73,3мм
- Салмасы: 0,14кг
- Өндіруші: Schrack
- Серiясы: AMPARO AI 1M
Орнату электр щиттерінде DIN-шынамасына орнатуға арналған. Электр тоғымен ауырықпау қаупінен сенімді қорғауды қамтамасыз етеді.
| EAN-код | 9004840872644, 9004840995985 |
|---|---|
| Ені (нетто) | 18,00мм |
| Биіктігі (нетто) | 88,00мм |
| Тереңдігі (нетто) | 73,30мм |
| Салмасы (нетто) | 0,14кг |
| Қуат шығыны | 11,00W |
| Іс істеген ортасының ең төмен температурасы | -25°C |
| Іс істеген ортасының ең жоғары температурасы | 55°C |
| Стандарты | EN 61009-1 |
| Түрі | A (импульстік токқа сезімтал) |
| Түрі | аялмасыз |
| Сипаттамасы | B |
| Ток күші | 32A |
| Полюс | N+1 |
| Коммутациялау қабілеттілігі | 6кА |
| Серiясы | AMPARO |
| Өндіруші | Schrack |
| Қоршау | 1 шт., 110 шт. |
