
1 / 6
1 / 6
Электр тізбегін перегрузкадан, қысқа тұйық ағынынан және электр тоғының салдарынан қорғау үшін арналған ажыратылған ағын қорғалау құрылғысы (УЗЗ) болмалы автоматты ажыраушы.
Негізгі сипаттамалар:
- Номиналды ток: 16 А
- Конфигурация: 1+N (бір фазалы нейтральмен)
- Коммутациялық қабілет: 6 кА
- Номиналды сезімталдығы: 30 мА
- Ажыраудың түрі: A (импульстік токқа және синусоидтық ауыспалы токқа сезімтал)
- Ажырату сипаттамасы: C (орташа пуск токтарының тізбегі үшін)
- Ажыраудың уақыты: дереу
- Сериясы: AMPARO
- Өндіруші: Schrack
Техникалық параметрлер:
- EN 61009-1:2012 + A1:2014 + A2:2014 + A11:2015 + A12:2016, EN 61009-2-1:1994 + A11:1998, IEC 61009-1, IEC 61009-2-1 стандарттарына сәйкес
- Қуат шығыны: 5,98 W
- Жұмыс температура диапазоны: -25°C-тан +60°C-қа дейін
Өлшемдер және салмақ:
- Ұзындығы: 77 мм
- Ені: 36 мм
- Биіктігі: 85 мм
- Таза салмақ: 0,21 кг
- EAN-коды: 9004840018127
Орау: 1 дана, 90 дана
| EAN-коды | 9004840018127 |
|---|---|
| Таза ұзындығы | 77,00 мм |
| Таза ені | 36,00 мм |
| Таза биіктігі | 85,00 мм |
| Таза салмақ | 0,21 кг |
| Қуат шығыны | 5,98 W |
| Ең төмен айналасындағы температурасы | -25°C |
| Ең жоғары айналасындағы температурасы | 60°C |
| Стандарт | EN 61009-1:2012 + A1:2014 + A2:2014 + A11:2015 + A12:2016, EN 61009-2-1:1994 + A11:1998, IEC 61009-1, IEC 61009-2-1 |
| Түрі | A (импульстік токқа сезімтал) |
| Түрі | дереу |
| Номиналды сезімталдығы IΔn | 30 мА |
| Сипаттамасы | C |
| Полюс | N+1 |
| Коммутациялық қабілет | 6 кА |
| Сериясы | AMPARO |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 дана, 90 дана |
- Фото 1: Автоматты ажыраушы 30мА УЗЗ қызметімен C16А/1+N, 6кА, А түрі (JPG, 1.4 MB)
- Фото 2: Автоматты ажыраушы 30мА УЗЗ қызметімен C16А/1+N, 6кА, А түрі (JPG, 1.5 MB)
- Фото 3: Автоматты ажыраушы 30мА УЗЗ қызметімен C16А/1+N, 6кА, А түрі (JPG, 2.3 MB)
- Фото 4: Автоматты ажыраушы 30мА УЗЗ қызметімен C16А/1+N, 6кА, А түрі (JPG, 1.3 MB)
- Фото 5: Автоматты ажыраушы 30мА УЗЗ қызметімен C16А/1+N, 6кА, А түрі (JPG, 2.7 MB)
- Фото 6: Автоматты ажыраушы 30мА УЗЗ қызметімен C16А/1+N, 6кА, А түрі (JPG, 1.2 MB)