
1 / 9
1 / 9
Ағынды сақтау құрылғысы (УЗО) ұрықталған автоматты өндіктегі сағат. Электр тізбегін және адамдарды жанама байланыста және жерге ағып кету кезінде электр тоғының сокку ұшынан қорғау үшін арналған.
Негізгі параметрлері:
- Номиналды ток: 10 А
- Полюстар саны: 3 фаза + нейтраль
- Номиналды өндіктегі қабілеті: 6 кА
- Номиналды ағынды сақтау сезімталығы (IΔn): 30 мА
- Іске қосу түрі: А (импульстық тұрақты токқа әсер етеді)
- Өндіктегі сипаттамасы: С (елеу болмай іске қосу)
- Конструкция түрі: екі полюслі нейтральмен
Техникалық сипаттамалары:
- EN 61009-1:2012 және оның түзетулері, IEC 61009-1, IEC 61009-2-1 халықаралық стандарттарына сәйкес
- Қуат шығыны: 6,07 Вт
- Жұмыс температурасының диапазоны: -25°C дан +60°C дейін
- Габариттік өлшемдері (ені × биіктігі × тереңдігі): 71 × 85 × 77 мм
- Салмағы: 0,42 кг
- Серия: AMPARO
- Өндіруші: Schrack
- EAN коды: 9004840666762
Қолданылуы: Тұрғын, коммерциялық және өнеркәсіптік нысандарының төмен вольтты бөлгіш панельдеріндегі асыра ток және жерге ағып кету ұшынан айналмалы қорғау үшін қолданылады. Паковкалар 1 немесе 45 дана болып ұсынылады.
| EAN коды | 9004840666762 |
|---|---|
| Ені нетто | 71,00 мм |
| Биіктігі нетто | 85,00 мм |
| Тереңдігі нетто | 77,00 мм |
| Салмағы нетто | 0,42 кг |
| Қуат шығыны | 6,07 Вт |
| Ең төмен айналықтас ортасының температурасы | -25°C |
| Ең жоғары айналықтас ортасының температурасы | 60°C |
| Стандарт | EN 61009-1:2012 + A1:2014 + A2:2014 + A11:2015 + A12:2016, EN 61009-2-1:1994 + A11:1998, IEC 61009-1, IEC 61009-2-1 |
| Түрі | A (импульстық токқа сезімтал) |
| Түрі | елеу болмай |
| Номиналды сезімталығы IΔn | 30 мА |
| Сипаттамасы | C |
| Полюс | 3+N |
| Коммутациялық қабілеті | 6 кА |
| Серия | AMPARO |
| Өндіруші | Schrack |
| Орамасы | 1 дана, 45 дана |
- Фото 1: Автоматты өндіктегі сағат ағынын сақтау құрылғысы бар C10А/3+N, 6кА, 30мА, А түрі (JPG, 360 KB)
- Фото 2: Автоматты өндіктегі сағат ағынын сақтау құрылғысы бар C10А/3+N, 6кА, 30мА, А түрі (JPG, 336 KB)
- Фото 3: Автоматты өндіктегі сағат ағынын сақтау құрылғысы бар C10А/3+N, 6кА, 30мА, А түрі (JPG, 408 KB)
- Фото 4: Автоматты өндіктегі сағат ағынын сақтау құрылғысы бар C10А/3+N, 6кА, 30мА, А түрі (JPG, 375 KB)
- Фото 5: Автоматты өндіктегі сағат ағынын сақтау құрылғысы бар C10А/3+N, 6кА, 30мА, А түрі (JPG, 420 KB)
- Фото 6: Автоматты өндіктегі сағат ағынын сақтау құрылғысы бар C10А/3+N, 6кА, 30мА, А түрі (JPG, 341 KB)
- Фото 7: Автоматты өндіктегі сағат ағынын сақтау құрылғысы бар C10А/3+N, 6кА, 30мА, А түрі (JPG, 337 KB)
- Фото 8: Автоматты өндіктегі сағат ағынын сақтау құрылғысы бар C10А/3+N, 6кА, 30мА, А түрі (JPG, 394 KB)
- Фото 9: Автоматты өндіктегі сағат ағынын сақтау құрылғысы бар C10А/3+N, 6кА, 30мА, А түрі (JPG, 401 KB)