
1 / 6
1 / 6
Интегралданған ток ағысы қорғау құрылғысы (УЗО) бар комбинирленген автоматты ажыратқыш. Электр тізбектерін перегрузкалардан, қысқа тұйықталудан және жерге қаратылған қауіпті ток ағысынан қорғау үшін арналған.
Негізгі сипаттамалар:
- Номиналды ток: 25А
- Полюстердің саны: 3+N (үш фазалы нейтральмен)
- Ауысыну қабілеті: 6кА
- УЗО номиналды сезімталығы: 30мА
- УЗО түрі: A (импульстік тұрақты ток реагентімен)
- Істеу сипаттамасы: C (орташа пуск токтары бар тізбектер үшін)
- Жұмыс температурасының ауқымы: -25°C өтінші +60°C
- Қуат шығыны: 12,26W
- Стандарттар: EN 61009-1:2012 + A1:2014 + A2:2014 + A11:2015 + A12:2016, EN 61009-2-1:1994 + A11:1998, IEC 61009-1, IEC 61009-2-1
Schrack өндірушісінің AMPARO серисының құрылғылары тұрғын және коммерциялық электрбөлінулерінің сенімді қорғауын қамтамасыз етіп, қазіргі заманғы қауіпсіздік талаптарына сәйкес келеді. Құрылғы стандартты DIN-рейке орнатылады.
| EAN-коды | 9004840666793 |
|---|---|
| Ені (нетто) | 71,00мм |
| Биіктігі (нетто) | 85,00мм |
| Тереңдігі (нетто) | 77,00мм |
| Салмақ (нетто) | 0,42кг |
| Қуат шығыны | 12,26W |
| Миним. температура орта | -25°C |
| Максим. температура орта | 60°C |
| Стандарт | EN 61009-1:2012 + A1:2014 + A2:2014 + A11:2015 + A12:2016, EN 61009-2-1:1994 + A11:1998, IEC 61009-1, IEC 61009-2-1 |
| УЗО түрі | A (импульстік ток сезімтал) |
| Істеу түрі | Erteksiз |
| Номиналды сезімталық IΔn | 30мА |
| Сипаттамасы | C |
| Полюсі | 3+N |
| Ауысыну қабілеті | 6кА |
| Серия | AMPARO |
| Өндіруші | Schrack |
| Орамы | 1 шт., 45 шт. |
- Фото 1: Автоматты ажыратқышы УЗО-мен C25А/3+N, 6кА, 30мА, А түрі (JPG, 1.2 MB)
- Фото 2: Автоматты ажыратқышы УЗО-мен C25А/3+N, 6кА, 30мА, А түрі (JPG, 1.2 MB)
- Фото 3: Автоматты ажыратқышы УЗО-мен C25А/3+N, 6кА, 30мА, А түрі (JPG, 1.2 MB)
- Фото 4: Автоматты ажыратқышы УЗО-мен C25А/3+N, 6кА, 30мА, А түрі (JPG, 1.1 MB)
- Фото 5: Автоматты ажыратқышы УЗО-мен C25А/3+N, 6кА, 30мА, А түрі (JPG, 1.1 MB)
- Фото 6: Автоматты ажыратқышы УЗО-мен C25А/3+N, 6кА, 30мА, А түрі (JPG, 1.1 MB)