
1 / 9
1 / 9
Дифференциалды ток аппаратын (УЗО) интегралдаушы комбинирленген автоматты ажыратқыш. Электр сызықтарын перегрузадан, қысқа тұйықтаудан және жерге ағындағы ток ағындарынан сақтау үшін ұйымдастырылған.
Негізгі параметрлер:
- Номиналды ток: 32 А
- Полюс саны: 3+N (үш полюсты нейтральдікпен)
- Коммутация қабілеті: 6 кА
- Номиналды сезімталдық IΔn: 30 мА
- Ажыратудың түрі: A (импульстық тұрақты және айнымалы синусоидты дифференциалды токқа сезімтал)
- Ажырату сипаттамасы: C (орташа пуск токтары бар сызықтар үшін)
- Ажыратудың уақыты: ағымды
Пайдалану шарттары:
- Айналасындағы температура аралығы: -25°C-тен +60°C дейін
- Қуат шығыны: 16,69 Вт
Габаритті өлшемдері:
- Ені: 71 мм
- Биіктігі: 85 мм
- Тереңдігі: 77 мм
- Таза салмағы: 0,42 кг
Стандарттарға сәйкестігі:
Аппарат халықаралық стандарттарға сәйкес: EN 61009-1:2012 + A1:2014 + A2:2014 + A11:2015 + A12:2016, EN 61009-2-1:1994 + A11:1998, IEC 61009-1, IEC 61009-2-1.
Өндіруші: Schrack (AMPARO сериясы)
Қаптама: 1 дана немесе ұжымдық қаптама 45 дана.
| EAN-коды | 9004840666854 |
|---|---|
| Ені (нетто) | 71,00 мм |
| Биіктігі (нетто) | 85,00 мм |
| Тереңдігі (нетто) | 77,00 мм |
| Салмағы (нетто) | 0,42 кг |
| Қуат шығыны | 16,69 Вт |
| Ең төмен айналасындағы температура | -25°C |
| Ең жоғары айналасындағы температура | 60°C |
| Стандарт | EN 61009-1:2012 + A1:2014 + A2:2014 + A11:2015 + A12:2016, EN 61009-2-1:1994 + A11:1998, IEC 61009-1, IEC 61009-2-1 |
| Түрі | A (импульстық токқа сезімтал) |
| Түрі | ағымды |
| Номиналды сезімталдық IΔn | 30 мА |
| Сипаттамасы | C |
| Полюс | 3+N |
| Коммутация қабілеті | 6 кА |
| Сериясы | AMPARO |
| Өндіруші | Schrack |
| Қаптама | 1 дана, 45 дана |
- Фото 1: Автоматты ажыратқыш УЗО-мен C32А/3+N, 6кА, 30мА, А түрі (JPG, 350 KB)
- Фото 2: Автоматты ажыратқыш УЗО-мен C32А/3+N, 6кА, 30мА, А түрі (JPG, 318 KB)
- Фото 3: Автоматты ажыратқыш УЗО-мен C32А/3+N, 6кА, 30мА, А түрі (JPG, 396 KB)
- Фото 4: Автоматты ажыратқыш УЗО-мен C32А/3+N, 6кА, 30мА, А түрі (JPG, 366 KB)
- Фото 5: Автоматты ажыратқыш УЗО-мен C32А/3+N, 6кА, 30мА, А түрі (JPG, 423 KB)
- Фото 6: Автоматты ажыратқыш УЗО-мен C32А/3+N, 6кА, 30мА, А түрі (JPG, 334 KB)
- Фото 7: Автоматты ажыратқыш УЗО-мен C32А/3+N, 6кА, 30мА, А түрі (JPG, 388 KB)
- Фото 8: Автоматты ажыратқыш УЗО-мен C32А/3+N, 6кА, 30мА, А түрі (JPG, 341 KB)
- Фото 9: Автоматты ажыратқыш УЗО-мен C32А/3+N, 6кА, 30мА, А түрі (JPG, 391 KB)