
1 / 9
1 / 9
Ағынның ағындағы ұтықтарынан және жерге ағындағы ағындарынан электрлік тізбектерді қорғау үшін арналған интегралданған ағын ағындарынан қорғау құрылғысы (УЗО) бар комбинирленген автоматты ажыратқыш. Бір уақытта аса ағындарынан және жерге ағындағы ағындарынан қорғау беріңіз.
Негізгі сипаттамалар:
- Номиналды ток: 20 А
- Полюстар саны: 3 фаза + бейтарап (3+N)
- Номиналды ағын ағындарынан қорғау сезімтарлығы: 30 мА
- УЗО ажыратуының түрі: A (импульстік және айнымалы синусоидты дифференциалды ағынға сезімтал)
- Ажыратудың сипаттамасы: B (үндемелі ажырату, B түрінің кесу қисығы)
- Коммутациялық қабілет: 6 кА
- Жұмыс кернеуі: 230/400 В
Техникалық параметрлер:
- Қуат шығыны: 7,99 Вт
- Айналасындағы ортаның температура диапазоны: -25°C-тан +60°C-ға
- Өлшемдер (ені × биіктігі × тереңдігі): 71 × 85 × 77 мм
- Массасы: 0,42 кг
- EAN коды: 9004840666830
Нормативтік база:
Бұл өнім EN 61009-1:2012 + A1:2014 + A2:2014 + A11:2015 + A12:2016, EN 61009-2-1:1994 + A11:1998, IEC 61009-1, IEC 61009-2-1 стандарттарының талаптарына сай келеді.
Өндіруші: Schrack (AMPARO сериясы)
Орындық: 1 дана немесе 45 дана
| EAN коды | 9004840666830 |
|---|---|
| Ені нетто | 71,00 мм |
| Биіктігі нетто | 85,00 мм |
| Тереңдігі нетто | 77,00 мм |
| Массасы нетто | 0,42 кг |
| Қуат шығыны | 7,99 Вт |
| Ең төменгі айналасындағы температурасы | -25°C |
| Ең жоғарғы айналасындағы температурасы | 60°C |
| Стандарты | EN 61009-1:2012 + A1:2014 + A2:2014 + A11:2015 + A12:2016, EN 61009-2-1:1994 + A11:1998, IEC 61009-1, IEC 61009-2-1 |
| Түрі (УЗО) | A (импульстік ағынға сезімтал) |
| Түрі (ажырату) | Үндемелі |
| Номиналды ағын ағындарынан қорғау сезімтарлығы IΔn | 30 мА |
| Сипаттамасы | B |
| Полюстар | 3+N |
| Коммутациялық қабілет | 6 кА |
| Сериясы | AMPARO |
| Өндіруші | Schrack |
| Орындық | 1 дана, 45 дана |
- Фото 1: 3+N 20A/6кА/30мА А түріндегі автоматты ажыратқышы УЗО-мен (JPG, 369 KB)
- Фото 2: 3+N 20A/6кА/30мА А түріндегі автоматты ажыратқышы УЗО-мен (JPG, 337 KB)
- Фото 3: 3+N 20A/6кА/30мА А түріндегі автоматты ажыратқышы УЗО-мен (JPG, 414 KB)
- Фото 4: 3+N 20A/6кА/30мА А түріндегі автоматты ажыратқышы УЗО-мен (JPG, 377 KB)
- Фото 5: 3+N 20A/6кА/30мА А түріндегі автоматты ажыратқышы УЗО-мен (JPG, 418 KB)
- Фото 6: 3+N 20A/6кА/30мА А түріндегі автоматты ажыратқышы УЗО-мен (JPG, 339 KB)
- Фото 7: 3+N 20A/6кА/30мА А түріндегі автоматты ажыратқышы УЗО-мен (JPG, 400 KB)
- Фото 8: 3+N 20A/6кА/30мА А түріндегі автоматты ажыратқышы УЗО-мен (JPG, 350 KB)
- Фото 9: 3+N 20A/6кА/30мА А түріндегі автоматты ажыратқышы УЗО-мен (JPG, 405 KB)