
Қорғаныс ажыратқыш құрылғысы (ҚЗҚ) Schrack AMPARO сериясы тікелей және ұдамсыз электр тогының соққысынан қорғау үшін, сондай-ақ ток ағуына байланысты өндіктерді болдырмау үшін арналған.
Негізгі техникалық сипаттамалары:
- Номиналды ток: 25 A
- Дифференциалды сақтандыру тогы (IΔn): 30 mA
- Коммутациялық құрылымдылық: 10 kA
- Сақтандыру түрі: AC (синусоидалық айнымалы токқа сезімтал)
- Сынып: Кідіріссіз (сақтандыру кідіріссіз іске қосылады)
- Конфигурация: N+1 (екі полюсті орындалуы, бейтарап өткеллігімен)
Пайдалану шарттары:
- Айнымалы қоршеген температура диапазоны: -25°C дан +60°C дейін
- Қуат шығыны: 2,50 W
Конструктивтік өлшемдері:
- Ұзындығы: 49,50 мм
- Ені: 36,00 мм
- Биіктігі: 84,00 мм
- Таза салмағы: 0,21 кг
Стандарттарға сәйкестігі:
ҚЗҚ халықаралық және аймақтық нормаларына сертификатталған: EN 61008-1:2012 (түзетулерімен), AS/NZS 61008.1, IEC 61008-1 және IEC 61008-2-1. Құрылғы таратқыш щиттер және электрлік щиттерде DIN-шинасына орнату үшін арналған.
Қол жетімді орау: бірлік сайын немесе 90 дана құрамында.
| EAN-коды | 9004840023350 |
|---|---|
| Таза ұзындығы | 49,50 мм |
| Таза ені | 36,00 мм |
| Таза биіктігі | 84,00 мм |
| Таза салмағы | 0,21 кг |
| Қуат шығыны | 2,50 W |
| Ең төменгі айнымалы қоршеген температурасы | -25°C |
| Ең жоғарғы айнымалы қоршеген температурасы | 60°C |
| Түрі | AC (айнымалы токқа сезімтал) |
| Түрі | кідіріссіз |
| Номиналды ток | 25 A |
| Ток күші | 25 A |
| Сақтандыру тогы | 30 mA |
| Номиналды сезімталдық IΔn | 30 mA |
| Полюс | N+1 |
| Коммутациялық құрылымдылық | 10 kA |
| Норма | AS/NZS 61008.1, EN 61008-1:2012 + A1:2014 + A2:2014 + A11:2015 + A12:2017, EN 61008-2-1:1994 + A11:1998, IEC 61008-1, IEC 61008-2-1 |
| Сериясы | AMPARO |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 дана, 90 дана |