
AMPARO модульды светодиод, сары 230VAC
Артикул: AZ106802--
2 438 ₸
Қоймада бар
AMPARO модульды светодиодты индикаторы электрлік бақылау панельдері және басқару сигналдарын көрсету үшін ұйымдастырылған. Ауыспалы ток сетісінен 230В номиналдық кернеуде жұмыс істейді. Компактты өлшемдер (86×18×71 мм) құрылғыны стандартты монтаж саңылауларына орнатуға мүмкіндік береді. Тұтынылатын қуат 4,6W құрайды. Сары түсті жарық ескерту сигналдарын және «назар аударыңыз» күйлерін белгілеу үшін қолданылады.
Техникалық сипаттамалары:
- Номиналдық кернеу: ауыспалы ток 230В
- Тұтынылатын қуат: 4,6W
- Жұмыс температурасының ауқымы: -5°C-тан +65°C-ге дейін
- Өлшемдері: 86 × 18 × 71 мм
- Салмағы: 0,05 кг
- EAN: 9004840105926
- Өндіруші: Schrack
- Орамдалуы: 1, 12 немесе 180 дана
| EAN-коды | 9004840105926 |
|---|---|
| Ұзындық нетто | 86,00 мм |
| Ені нетто | 18,00 мм |
| Биіктігі нетто | 71,00 мм |
| Салмағы нетто | 0,05 кг |
| Қуат шығыны | 4,60 W |
| Ортасының минимум температурасы | -5°C |
| Ортасының максимум температурасы | 65°C |
| Функциясы | Жарық индикаторы |
| Серия | AMPARO |
| Орындалуы | Светодиодты датчик |
| Номиналдық кернеу | 230В ауыспалы ток |
| Өндіруші | Schrack |
| Орамдалуы | 1 дана, 12 дана, 180 дана |