
AMPARO модульды светодиоды, ақ 230VAC
Артикул: AZ106804--
2 438 ₸
Қоймада бар
AMPARO сериясының модульды светодиод индикаторы ағымды сағаттау және басқару щиттеріндегі визуалды бақылау үшін құрылғысы. Светодиод тік 230В айнымалы ток желісінен жұмыс істейді, бұл ерекше қуат көзінің немесе трансформаторының қажеттілігін болдырмайды.
Негізгі сипаттамалары:
- Номиналды кернеу: 230В айнымалы ток
- Энергия тұтынуы: 4,60 Вт
- Айналасындағы орта температурасының ауқымы: -5°C-тан +65°C-қа дейін
- Функция: Жарық индикаторы
- Орындалуы: Светодиод сенсоры
- Жарық түсі: Ақ
Геометриялық өлшемдері:
- Ұзындығы: 86,00 мм
- Ені: 18,00 мм
- Биіктігі: 71,00 мм
- Таза салмағы: 0,05 кг
Өндіруші: Schrack
Орауының нұсқалары: 1 шт., 12 шт., 180 шт.
Модульды конструкция светодиодты бар электр жүйесі және басқаруға жылдам интеграциялауға мүмкіндік береді. Температурадың кең ауқымында сенімді жұмыс ондай жайларда қондиционерленген және ашық объектілерде қолдануды қамтамасыз етеді.
| EAN-коды | 9004840105957 |
|---|---|
| Ұзындығы нетто | 86,00 мм |
| Ені нетто | 18,00 мм |
| Биіктігі нетто | 71,00 мм |
| Таза салмағы | 0,05 кг |
| Энергия тұтынуы | 4,60 Вт |
| Ең төмен айналасындағы орта температурасы | -5°C |
| Ең жоғарыда айналасындағы орта температурасы | 65°C |
| Функция | Жарық индикаторы |
| Сериясы | AMPARO |
| Орындалуы | Светодиод сенсоры |
| Номиналды кернеу | 230В айнымалы ток |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 шт., 12 шт., 180 шт. |