
Schrack өндіктеушісінің AMPARO сериясының бір полюсты жүктеме өндіктеуші, номиналды ток 100 А электрлік тізбектерді коммутациялау және қауіпсіз өндік өту үшін арналған. Өндіктеуші негізгі жүктеме оқшаулағышы-ажыратқышы түрінде орындалған және пайдалану және техникалық қызмет көрсету кезінде тізбектерді сенімді ажырату қамтамасыз етеді.
Техникалық параметрлері:
- Номиналды ток: 100 А
- Полюстар саны: 1
- Конструкция: негізгі жүктеме оқшаулағышы-ажыратқышы
- Қуат шығыны: 10 Вт
- Жұмыс температурасы: -25°C төлек +55°C
Өлшемдері және салмағы:
- Ұзындығы: 75 мм
- Ені: 18 мм
- Биіктігі: 77 мм
- Таза салмақ: 0,09 кг
Бұл өндіктеуші құрамалау құрылғыларында, электр щиттерінде және энергия беру жүйелерін басқару жүйелерінде негізгі жүктемені тез және қауіпсіз өндік өту үшін қолданылады. Компактты габаритттер құрылғыны стандартты DIN-рельстер және монтаждау жүйелеріне интегралдаудың мүмкіндігін береді.
| EAN коды | 9004840023978 |
|---|---|
| Таза ұзындығы | 75,00 мм |
| Таза ені | 18,00 мм |
| Таза биіктігі | 77,00 мм |
| Таза салмағы | 0,09 кг |
| Қуат шығыны | 10,00 Вт |
| Ең төмен айналасындағы температура | -25°C |
| Ең жоғары айналасындағы температура | 55°C |
| Орындалуы | Оқшаулағыш Ажыратқыш негізгі жүктеме |
| Полюс | 1 |
| Серия | AMPARO |
| Ток күші | 100 А |
| Өндіктеуші | Schrack |
| Орау | 1 шт., 12 шт., 180 шт. |