
1 / 7
1 / 7
Жүктемені ажырату ажыратқышы 125А/4
Артикул: AZ200224--
Выключатели нагрузки, разъеденители
12 920 ₸
Қоймада бар
Жүктемені ажырату ажыратқышы электр тізбектерін жүктеме астында қауіпсіз түрде ажыратуға арналған. Құрылғы контактілердің кепілді бөлінуімен негіздеген жүктемені сенімді түрде ажыратуды қамтамасыз етеді.
Техникалық параметрлері:
- Номиналды ток: 125 А
- Полюстер саны: 4
- Серия: AMPARO
- Өндіруші: Schrack
- Орындалуы: Оқшау ажыратқышы негіздеген жүктемені ажырату
- Қуат шығыны: 60 Вт
- Істік температура диапазоны: -25°C-тен +55°C-ге дейін
Өлшемдері (таза салмақ):
- Ұзындығы: 75 мм
- Ені: 72 мм
- Биіктігі: 77 мм
- Салмағы: 0,35 кг
Орау және жабдықталуы:
Орау нұсқалары қол жетімді: 1 дана, 3 дана, 45 дана.
Құрылғы өндіріс және сауда қолданбаларында электр тізбектерін басқару және қорғау мақсатында тарату щиттері мен электр щиттерінде пайдалануға арналған.
| EAN-коды | 9004840024043 |
|---|---|
| Ұзындығы (таза) | 75,00 мм |
| Ені (таза) | 72,00 мм |
| Биіктігі (таза) | 77,00 мм |
| Салмағы (таза) | 0,35 кг |
| Қуат шығыны | 60,00 Вт |
| Мін. орта температурасы | -25°C |
| Макс. орта температурасы | 55°C |
| Орындалуы | Оқшау ажыратқышы негіздеген жүктемені ажырату |
| Полюстер | 4 |
| Серия | AMPARO |
| Ток күші | 125 А |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 дана, 3 дана, 45 дана |
- Фото 1: Жүктемені ажырату ажыратқышы 125А/4 (JPG, 2.8 MB)
- Фото 2: Жүктемені ажырату ажыратқышы 125А/4 (JPG, 2.9 MB)
- Фото 3: Жүктемені ажырату ажыратқышы 125А/4 (JPG, 2.7 MB)
- Фото 4: Жүктемені ажырату ажыратқышы 125А/4 (JPG, 2.9 MB)
- Фото 5: Жүктемені ажырату ажыратқышы 125А/4 (JPG, 2.8 MB)
- Фото 6: Жүктемені ажырату ажыратқышы 125А/4 (JPG, 3.0 MB)
- Фото 7: Жүктемені ажырату ажыратқышы 125А/4 (JPG, 3.1 MB)