
Төрт полюсті қоршеген қорғау құрылғысы (ӘЗА/ВДТ) номиналы 125А және сыбалдырау тогы 300мА, түрі АС (синусоидалық дифференциалды ағымдарға сезімтал). Бір фазалық және үш фазалық ауыспалы ток желілерінде электр ағымымен және жерге ағынды ағымдарынан қорғау үшін арналған.
Негіздеме сипаттамалары:
- Номиналды ток: 125А
- Дифференциалды сыбалдырау тогы (IΔn): 300мА
- Коммутирлеу қабілеті: 10кА
- Реакция түрі: АС (ауыспалы ток)
- Сыбалдырау уақыты: кідіріспеуіне
- Полюс саны: 4
- Стандарты: EN 61008
- Серия: BD (Schrack)
Техникалық деректер:
- Істеу температурасының ауқымы: -25°C дан +40°C қа дейін
- Номиналды ток кезінде қуат шығыны: 44,8Вт
- DIN-релсі үшін орнату ені: 72мм
- Биіктігі: 85мм
- Тереңдігі: 77мм
- Массасы: 0,45кг
Қолдану саласы:
Бұл құрылғы бөлінгіш щиттерінде және электр панельдерінде дифференциалды ағынды ағымдарында тікелей сыбалдырау үшін қолданылады, адамдар мен құрал-жабдықтарының сенімді қорғалуын қамтамасыз етеді. Европалық қауіпсіздік стандарттарына сәйкес келеді.
| EAN-коды | 9004840971552, 9004840971637 |
|---|---|
| Ұзындығы (нетто) | 77,00мм |
| Ені (нетто) | 72,00мм |
| Биіктігі (нетто) | 85,00мм |
| Салмағы (нетто) | 0,45кг |
| Қуат шығыны | 44,80Вт |
| Мин. орындық температурасы | -25°C |
| Макс. орындық температурасы | 40°C |
| Түрі | АС (ауыспалы ток) |
| Сыбалдырау түрі | Кідіріспеусіз |
| Номиналды ток | 125А |
| Ағымдың күші | 125А |
| Сыбалдырау ағымы | 300мА |
| Номиналды сезімталдық IΔn | 300мА |
| Полюс | 4 |
| Коммутирлеу қабілеті | 10кА |
| Стандарты | EN 61008 |
| Серия | BD |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 шт., 20 шт. |