
1 / 9
1 / 9
Қозғалтқыш қорғау автоматы 2.5-4A/3 BE2 PB
Артикул: BE2P0400--
15 830 ₸
Тапсырыспен
Қозғалтқыш қорғау автоматы 2.5-4A/3 BE2 PB — Schrack өндіргені, асинхронды электрқозғалтқыштарды перегрузка және қысқа тұйықтауына қарсы қорғау үшін арналған үш полюсты қозғалтқыш қорғау ажыратқышы.
Негіздеме сипаттамалары:
- Ток реттеу диапазоны: 2,5-4,0A
- Номиналды кернеу: 690V (Ui)
- Импульстық төзе алатын кернеу: 8000V (Uimp)
- Желі жиілігі: 50/60Hz
- Полюстік саны: 3 полюс
- Қысқа тұйықтау ажыратқышы тогы: 51A
- AC-3 кезінде ажыратқышы тогы: 4A
Конструктивті ерекшеліктері:
- Термиялық перегрузка ажыратқышы
- Басты контактілар: 3 жабатын контакт (3NO)
- Қосымша контактілар: 1 жабатын + 1 ашатын контакт (1NO+1NC)
- Басты контактілердің механикалық төзімділігі: 100000 цикл
- Көмекші контактілердің механикалық төзімділігі: 100000 цикл
- AC-3 кезінде максималды коммутация жиілігі: 30 операция/сағат
- Қорғау дәрежесі: IP20 (пармақтарға қарсы қорғау)
Қондау және қосылым:
- Қосылым түрі: резьбалық клеммалар
- Басты контактілердің кабель сечені: 8,8mm²
- Басты кабельдің сығу моменті: 1,7Nm
- Басқару тізбегі кабельдерінің сығу моменті: 1,2Nm
- U-тәрізді шинасына орнату
- Вертикаль бойынша рұқсат етілген ауытқу: 5°
- Көлденең жазықтықта рұқсат етілген ауытқу: 5°
Пайдалану шарттары:
- Айналасындағы температура: -5°C дан +40°C ге дейін
- Салыстырмалы ылғалдықты: 50%
- Орнатудың максималды биіктігі: 2000м
- Ластану дәрежесі: 3
- Қуат шығыны: 6,00W
Физикалық өлшемдері:
- Ені: 44,50мм
- Биіктігі: 80,80мм
- Тереңдігі: 91,30мм
- Салмағы: 0,29кг
Сәйкестік стандарттары: IEC EN 60947-2, IEC EN 60947-4-1
Орау: 1 дана немесе 60 дана
| EAN коды | 9004840796513 |
|---|---|
| Ені (нетто) | 44,50мм |
| Биіктігі (нетто) | 80,80мм |
| Тереңдігі (нетто) | 91,30мм |
| Салмағы (нетто) | 0,29кг |
| Қуат шығыны | 6,00W |
| Мин. айналасындағы температура | -5°C |
| Макс. айналасындағы температура | 40°C |
| Өлшемі | 0 |
| Ток диапазоны | 2,5-4,0A |
| Түрі | Қозғалтқыш қорғау ажыратқышы |
| Номиналды жиілігі | 50/60Hz |
| Номиналды импульстық төзе алатын кернеу [Uimp] | 8000V |
| Номиналды оқшау кернеуі [Ui] | 690V |
| Реттеу ток диапазоны | 2,5 - 4A |
| AC-3 кезінде ажыратқышы номиналды тогы | 4A |
| Қысқа тұйықтау ажыратқышы орнату мәні | 51A |
| Стандарты | IEC EN 60947-2, IEC EN 60947-4-1 |
| Полюс | 3 |
| Механикалық төзімділік Басты контакт (Пайдалану цикл) | 100000 |
| Механикалық төзімділік Қосымша контакт (цикл) | 100000 |
| AC-3 кезінде сағатына ең жоғары коммутация жиілігі | 30 |
| Перегрузка ажыратқышының дизайны | Термиялық |
| Салыстырмалы ылғалдықты | 50% |
| Электр соққа қарсы қорғау | Пармақтан қорғалған |
| Қорғау дәрежесі | IP20 |
| Қосылым түрі | Резьбалық клемма |
| Басты контактілер үшін кабель диаметрі | 8,8mm² |
| Сығу моменті [басты кабель] | 1,7Nm |
| Сығу моменті [басқару тізбегі кабельдері] | 1,2Nm |
| Орнату позициясы макс. вертикаль ауытқуы | 5° |
| Орнату позициясы макс. көлденең жазықтық ауытқуы | 5° |
| Макс. Биіктігі | 2000м |
| Ластану дәрежесі | 3 |
| Басты контактілар | 3 жабатын контакт |
| Қосымша вспомогательні контактілар | 1 жабатын контакт + 1 ашатын контакт |
| Орнату | U-тәрізді шина |
| Өндіргіші | Schrack |
| Орау | 1 дана, 60 дана |
- Фото 1: Қозғалтқыш қорғау автоматы 2.5-4A/3 BE2 PB (JPG, 1.1 MB)
- Фото 2: Қозғалтқыш қорғау автоматы 2.5-4A/3 BE2 PB (JPG, 1.4 MB)
- Фото 3: Қозғалтқыш қорғау автоматы 2.5-4A/3 BE2 PB (JPG, 1.9 MB)
- Фото 4: Қозғалтқыш қорғау автоматы 2.5-4A/3 BE2 PB (JPG, 1.8 MB)
- Фото 5: Қозғалтқыш қорғау автоматы 2.5-4A/3 BE2 PB (JPG, 1.9 MB)
- Фото 6: Қозғалтқыш қорғау автоматы 2.5-4A/3 BE2 PB (JPG, 1.5 MB)
- Фото 7: Қозғалтқыш қорғау автоматы 2.5-4A/3 BE2 PB (JPG, 2.2 MB)
- Фото 8: Қозғалтқыш қорғау автоматы 2.5-4A/3 BE2 PB (JPG, 2.2 MB)
- Фото 9: Қозғалтқыш қорғау автоматы 2.5-4A/3 BE2 PB (JPG, 1.9 MB)