
Трансформатор қорғау автоматы 6.3-10A/3 BE5
Артикул: BE510005-A
44 210 ₸
Тапсырыспен
Трансформатор қорғау автоматы өндіктік электр трансформаторлары және басқа өндіріс электр аппаратурасын перегрузкалар мен қысқа тұйықтанудан қорғау үшін қаралған. Аспап айнымалы ток электр желілерінде сенімді жұмыс істеуін қамтамасыз етеді.
Негізгі параметрлер:
- Ток бойынша сраба ту ауқымы: 6,3-10A
- Түрі: Қозғалтқыш қорғау ажыратқышы
- Стандартты өлшемі: BE5
- Өндіруші: Schrack
- Номиналды токта қуат қимасы: 6,00W
Физикалық өлшемдер және салмағы:
- Ені: 45мм
- Биіктігі: 93мм
- Тереңдігі: 76мм
- Тік салмағы: 0,30кг
Аспап 1 немесе 70 бөлек пакетте жеткізіледі, стандартты құрылымы бар тарату қалқандарына ену үшін дайын.
| EAN-коды | 9004840844955 |
|---|---|
| Ені (нетто) | 45,00мм |
| Биіктігі (нетто) | 93,00мм |
| Тереңдігі (нетто) | 76,00мм |
| Салмағы (нетто) | 0,30кг |
| Қуат қимасы | 6,00W |
| Ток ауқымы | 6,3-10A |
| Түрі | Қозғалтқыш қорғау ажыратқышы |
| Өлшемі | BE5 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 шт., 70 шт. |