
Қозғалтқыштың қорғау автоматы, 8-12A/3, BE5
Артикул: BE512000--
30 260 ₸
Тапсырыспен
Қозғалтқыштың қорғау автоматы асинхронды электрқозғалтқыштарын перегрузкадан және қысқа тұйықтаудан қорғау үшін арналған. Құрылғы орнатылған ток асықты қысқысағанда ағынды сенімді өшіреді.
Техникалық параметрлері:
- Ток сұрыптауының диапазоны: 8,0-12,0 A
- Номиналды кернеу: 3-полюстық орындалу
- Қуат шығыны: номиналды ток кезінде 6,00 W
- Стандартты өлшемі: BE5 (модульдік электр панельке орнату)
- Өндіруші: Schrack
Өлшемдері және салмағы:
- Ені: 45,00 мм
- Биіктігі: 93,00 мм
- Тереңдігі: 76,00 мм
- Таза салмағы: 0,29 кг
Оборудование поставляется в упаковке по 1 шт. және 70 шт. құрамында. Электр шкафтары мен тарату панельдерінің стандартты DIN-рельстеріне орнатуға арналған.
| EAN-коды | 9004840841879 |
|---|---|
| Ені (нетто) | 45,00 мм |
| Биіктігі (нетто) | 93,00 мм |
| Тереңдігі (нетто) | 76,00 мм |
| Салмағы (нетто) | 0,29 кг |
| Қуат шығыны | 6,00 W |
| Ток диапазоны | 8,0-12,0 A |
| Түрі | Қозғалтқыштың қорғау ажыратқышы |
| Өлшемі | BE5 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 шт., 70 шт. |