
BE5 үшін 3 полюсты қосылу разъёмі
Артикул: BE590001--
5 245 ₸
Қоймада бар
Электр панельдері және өлік құрылғыларында өткізгіштерді жинақы қосқышына қосу үшін арналған үш полюсты разъём. BE5 таратпалық жүйесінің оңайлықтарының бір бөлігі болып табылады.
Техникалық параметрлері:
- Полюстердің саны: 3
- Сәйкестігі: BE5
- Контакт бөлігінің материалы: тыс (құраммасы 40 г)
- Номиналды қуат шығыны: 1,10 W
- Жұмыс температурасының диапазоны: -25°C-тен +40°C-ге дейін
- Өлшемдері (е×б×т): 44×36×24 мм
- Орау бірлігі: 1 бөлік
- Өндіргені: Schrack
Разъём электр қосылысын қауіпсіз және тұрақты ету, энергия шығындарын азайту мүмкіндігін береді. Ысынды контактылары жоғары өткізгіштік және ұзақ қызмет ету мерзімін, оксидтенудің болмауын кепілдендіреді.
| EAN коды | 9004840264494 |
|---|---|
| Ені нетто | 44,00 мм |
| Биіктігі нетто | 36,00 мм |
| Тереңдігі нетто | 24,00 мм |
| Тыс құрамы | 40,0000 г |
| Қуат шығыны | 1,10 W |
| Ең төмен айналасындағы температура | -25°C |
| Ең жоғары айналасындағы температура | 40°C |
| Түрі | Оңайлықтар |
| Өлшемі | BE5 |
| Оңайлықтар | Жинақы қосқыш |
| Өндіргені | Schrack |
| Орау | 1 бөлік |