
BE5 және LA3 қосылыс разъемі
Артикул: BE590011--
5 600 ₸
Тапсырыспен
Жиынтық шіналарға арналған қосылыс разъемі, BE5 және LA3 жүйелерімен үйлесімді. Электр бөлгіштеме щиттері мен басқару панельдерінде өткізгіштерді сенімді түрде қосуға арналған.
Техникалық параметрлер:
- Ток диапазоны: 0,10–0,40 A; 0,40–2,5 A; 2,5–16 A; 16–32 A
- Қысқа тұйқау қуатын есептеу: 100 kA; 16 kA; 50 kA
- Жұмыс температура диапазоны: –25°C-тан +40°C-қа дейін
- Өлшемі: BE5
- Конструкция: Жиынтық шіна аксессуарлары
Физикалық сипаттамалары:
- Ені: 50,00 мм
- Биіктігі: 25,00 мм
- Тереңдігі: 46,00 мм
- EAN коды: 9004840412680
Комплектация және орауы:
1 шт. немесе 100 шт. орауында қол жетімді.
Өндіруші: Schrack
| EAN коды | 9004840412680 |
|---|---|
| Ені (нетто) | 50,00 мм |
| Биіктігі (нетто) | 25,00 мм |
| Тереңдігі (нетто) | 46,00 мм |
| Ең төмен ортамо температурасы | –25°C |
| Ең жоғары ортамо температурасы | +40°C |
| Ток диапазоны | 0,10–0,40 A, 0,40–2,5 A, 2,5–16 A, 16–32 A |
| Қысқа тұйқау қуатын есептеу | 100 kA; 16 kA; 50 kA |
| Түрі | Аксессуарлар |
| Өлшемі | BE5 |
| Аксессуарлар | Жиынтық шіна |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 шт., 100 шт. |