
3 фазалы шина 4xBE5, 45мм, қос ұштылы
Артикул: BE590445--
8 730 ₸
Қоймада бар
Үш фазалы құрастырмалы шина 4xBE5 тарату жүйесі үшін қос ұштылы түрінде жасалған. Компактты тарату панельдеріндегі модульді құрылғыларды параллель түрде қосу үшін арналған.
Негізгі параметрлері:
- Конфигурация: 3 фаза
- Үйлесімділік: 4xBE5
- Қосылыс түрі: қос ұштылы жүйе
- Мыс құрамы: 149 г (төмен электрлік кедергісін қамтамасыз етеді)
- Қуат шығыны: 3,70 Вт жұмыс ағымы кезінде
- Жұмыс температурасының ауқымы: -25°C ден +40°C қа дейін
- Өлшемдері: 176 × 32 × 13 мм
Қолданылуы: үш фазалы жүйелерде электр энергиясын тарату, төмен вольтты тарату щиттеріндегі автоматты ажыратқыштар мен модульді аппараттарды параллель түрде қосу.
Өндіруші: Schrack (кәсіби қолданыс үшін электротехникалық құрал-жабдықтарының австрийлік өндіруші).
Орау: 1 шт.
| EAN коды | 9004840264401 |
|---|---|
| Ені (нетто) | 176,00 мм |
| Биіктігі (нетто) | 32,00 мм |
| Тереңдігі (нетто) | 13,00 мм |
| Мыс құрамы | 149,0000 г |
| Қуат шығыны | 3,70 Вт |
| Мин. ортасының температурасы | -25°C |
| Макс. ортасының температурасы | 40°C |
| Түрі | Құрылғылар |
| Өлшемі | BE5 |
| Құрылғылар | Құрастырмалы шина |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 шт |