
Қозғалтқышты қорғау автоматы, 16-25A/3, BE6
Артикул: BE625000--
81 060 ₸
Тапсырыспен
BE6 қозғалтқышты қорғау автоматы асинхронды электрқозғалтқыштарды перегрузкадан және қысқа тұйықтаудан қорғау үшін құрылған. Құрылғы номиналды ток асып кеткенде ішінара өшуді және термалық және магниттік перегрузкалар кезінде сөндіруді қамтамасыз етеді.
Негізгі сипаттамалар:
- Ток реттеу диапазоны: 16-25A
- Қорғау түрі: Қозғалтқышты қорғау выключателі
- Модульдік өлшем: BE6
- Өндіруші: Schrack
- Номиналды ток кезінде ынамдылық жоғалуы: 22W
- Габаритті өлшемдер (БхВхТ): 55 × 140 × 160 мм
- Нетто салмасы: 1,14 кг
Автомат компактты құрылымға ие және өндіріс пен коммуналды назначение бойынша таратпалы шкафтарда DIN-рельске орнату үшін ұсынылған. Біріктірілген сөндіру сипаттамасы арқасында электрқозғалтқыштарды селективті қорғауды қамтамасыз етеді.
| EAN-коды | 9004840841862 |
|---|---|
| Ені нетто | 55,00 мм |
| Биіктігі нетто | 140,00 мм |
| Тереңдігі нетто | 160,00 мм |
| Салмасы нетто | 1,14 кг |
| Ынамдылық жоғалуы | 22,00 W |
| Ток диапазоны | 16-25A |
| Түрі | Қозғалтқышты қорғау выключателі |
| Өлшемі | BE6 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 шт., 21 шт. |