
1 / 6
1 / 6
Қозғалтқыштың 32-40A/3 BE6 қорғау автоматы
Артикул: BE640000--
87 180 ₸
Тапсырыспен
Қозғалтқыштың 32-40A/3 BE6 қорғау автоматы үш фазалы асинхронды қозғалтқыштарды перегрузкадан және қысқа тұйын ағымынан қорғау үшін құрастырылған. Құрылғы аварийлық жағдайлар орын алғанда схеманың сенімді өзектелуін қамтамасыз етеді.
Техникалық параметрлері:
- Номиналды ағымдарының диапазоны: 32,0–40,0 A
- Қысқа тұйын ағымының есептелген қуаты: 50 kA
- Белсенді қуаттың жоғалуы: 22,00 W
- Өлшем класы: BE6
- Істеу температурасының диапазоны: -25°C-тен +55°C-қа дейін
- Габаритті өлшемдері (таза): 55 мм (ені) × 140 мм (биіктігі) × 160 мм (тереңдігі)
- Таза салмағы: 1,20 кг
- EAN коды: 9004840256284
- Өндіруші: Schrack
Автомат DIN-рельсімен сайын келеді және стандартты тарату қапшықтарына орнатылады. Өндіріс және коммерциялық объектілердің электрөндіктік жүйелерінде сәйкес ағымдар диапазонының қуатының электрқозғалтқыштарын қорғау үшін қолданылады.
| EAN коды | 9004840256284 |
|---|---|
| Ені (таза) | 55,00 мм |
| Биіктігі (таза) | 140,00 мм |
| Тереңдігі (таза) | 160,00 мм |
| Салмағы (таза) | 1,20 кг |
| Қуаттың жоғалуы | 22,00 W |
| Минималды ортаның температурасы | -25°C |
| Максималды ортаның температурасы | 55°C |
| Ағымдарының диапазоны | 32,0-40,0 A |
| Қысқа тұйын ағымының есептелген қуаты | 50 kA |
| Түрі | Қозғалтқыштың қорғау коммутаторы |
| Өлшемі | BE6 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 шт., 21 шт. |
- Фото 1: Қозғалтқыштың 32-40A/3 BE6 қорғау автоматы (JPG, 2.1 MB)
- Фото 2: Қозғалтқыштың 32-40A/3 BE6 қорғау автоматы (JPG, 5.3 MB)
- Фото 3: Қозғалтқыштың 32-40A/3 BE6 қорғау автоматы (JPG, 3.0 MB)
- Фото 4: Қозғалтқыштың 32-40A/3 BE6 қорғау автоматы (JPG, 4.7 MB)
- Фото 5: Қозғалтқыштың 32-40A/3 BE6 қорғау автоматы (JPG, 2.9 MB)
- Фото 6: Қозғалтқыштың 32-40A/3 BE6 қорғау автоматы (JPG, 3.1 MB)