
1 / 6
1 / 6
Қозғалтқышты қорғау автоматты ажыратқышы 55-63A/3 BE6
Артикул: BE663000--
105 340 ₸
Тапсырыспен
Қозғалтқышты қорғау автоматты ажыратқышы үш фазалы асинхронды қозғалтқыштарды қызмет істемейтін жүктемелердің және қысқа тұйықтарының қысқа тұйықтарынан қорғау үшін арнайтылған. Құрылғы номиналды ток асыса салынған кезде тізбегінің сенімді ажырауын қамтамасыз етеді.
Негізгі сипаттамалары:
- Ток сондыры ауқымы: 55,0–63,0 A
- Номиналды қысқа схема қуаты: 50 kA
- Қорғау түрі: Қозғалтқышты қорғау ажыратқышы
- Форм-фактор: BE6 (компактты модульды өлшем)
- Өндіруші: Schrack
Физикалық параметрлер:
- Ені: 55 мм
- Биіктігі: 140 мм
- Тереңдігі: 160 мм
- Салмағы: 1,20 кг
- Қуат шығыны: 22 W
Пайдалану шарттары:
- Айналасындағы аэроның температура ауқымы: −25 °C-тен +55 °C-қа дейін
- EAN коды: 9004840256314
Кұрылғы DIN-рельсіне орнатылады және өндіістік және коммерциялық электр сетінде ұзақ мерзімді жұмыс істеуге есептелген.
| EAN коды | 9004840256314 |
|---|---|
| Ені нетто | 55,00 мм |
| Биіктігі нетто | 140,00 мм |
| Тереңдігі нетто | 160,00 мм |
| Салмағы нетто | 1,20 кг |
| Қуат шығыны | 22,00 W |
| Айналасындағы орта температураның минимумы | −25 °C |
| Айналасындағы орта температураның максимумы | 55 °C |
| Ток ауқымы | 55,0–63,0 A |
| Қысқа схема қуатының есептік мәні | 50 kA |
| Түрі | Қозғалтқышты қорғау ажыратқышы |
| Өлшемі | BE6 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 шт., 21 шт. |
- Фото 1: Қозғалтқышты қорғау автоматты ажыратқышы 55-63A/3 BE6 (JPG, 2.3 MB)
- Фото 2: Қозғалтқышты қорғау автоматты ажыратқышы 55-63A/3 BE6 (JPG, 5.3 MB)
- Фото 3: Қозғалтқышты қорғау автоматты ажыратқышы 55-63A/3 BE6 (JPG, 3.3 MB)
- Фото 4: Қозғалтқышты қорғау автоматты ажыратқышы 55-63A/3 BE6 (JPG, 4.8 MB)
- Фото 5: Қозғалтқышты қорғау автоматты ажыратқышы 55-63A/3 BE6 (JPG, 3.0 MB)
- Фото 6: Қозғалтқышты қорғау автоматты ажыратқышы 55-63A/3 BE6 (JPG, 3.3 MB)