
Жолақ-тығыс, рифтелген (12 модуль), ақ
Артикул: BK004101--
455 ₸
Қоймада бар
Рифтелген жолақ-тығыс таңбалау щиттері мен ұстағаларындағы бос модульді ұяшықтарын жабу үшін арналған. Элемент ақ пластиктен жасалған және рифтелген беті монтаждау профилінің ылғалары ішінде сенімді ұстауды қамтамасыз етеді.
Негізгі сипаттамалары:
- Модульдердің саны: стандартты ені 17,5 мм болатын 12 модуль
- Нетто өлшемдері: 226 мм (ені) × 51,4 мм (биіктігі) × 9 мм (тереңдігі)
- Салмағы: 0,02 кг
- Материалы: ақ пластик
- Температура ауысым диапазоны: -25°C құрам +60°C
- Өндіруші: Schrack
- Штрихкод: 9004840633054
Мақсаты:
Модульді таңбалау жүйелеріндегі бос орындарды толтыру үшін қолданылады, панельдің сыртқы түрінің әсемдігін қамтамасыз етеді, ішкі компоненттерді тозаннан және кездейсоқ байланыстан қорғайды, щит корпусына шетел заттарының түсуінің алдын алады.
Қол жетімді орау нұсқалары:
- 1 шт.
- 10 шт.
| EAN-коды | 9004840633054 |
|---|---|
| Ені нетто | 226,00 мм |
| Биіктігі нетто | 51,40 мм |
| Тереңдігі нетто | 9,00 мм |
| Салмағы нетто | 0,02 кг |
| Орта ортасының минимум температурасы | -25°C |
| Орта ортасының максимум температурасы | 60°C |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 шт., 10 шт. |