
N/PE клеммасы, 2×15 BK08 үшін
Артикул: BK080098--
2 682 ₸
Қоймада бар
BK08 таратушы ширалығы үшін 2×15 мм² қима ауданындағы нөлдік және қорғау өткізгішінің (N/PE) клеммасы. Үш фазалық электр жүйелерінде бейтал өткізгіш пен заземдену өткізгішін қосуға арналған. Құрылымы компактты таратушы ширалықтарға орнатылған кезде сенімді байланыс және механикалық беріктікті қамтамасыз етеді. Температура диапазонында −25°C бастап +60°C дейін жұмыс істейді. 1 бірлік өлшеміндегі пакетте жеткізіледі.
| EAN-коды | 9004840537215 |
|---|---|
| Ені нетто | 215,00 мм |
| Биіктігі нетто | 263,00 мм |
| Тереңдігі нетто | 30,00 мм |
| Салмағы нетто | 0,65 кг |
| Ортаның минималды температурасы | −25°C |
| Ортаның максималды температурасы | 60°C |
| Орындалуы | BK08 үшін қосымша шамалар |
| Өндіруші | Schrack |
| Орамасы | 1 шт. |