
N/PE клеммалық блогы 14х4 мм.кв. пружиналық клеммалары
Артикул: BK085092--
14 980 ₸
Қоймада бар
Нейтраль және қорғау заземдеуін таралтуға арналған клеммалық блок, өткізгіштің номиналды сечением 14×4 мм². Пружиналық клеммалармен жабдықталған, өткізгіштердің өткіміне құрал қолданбай сенімді контакт және оңай монтажын қамтамасыз етеді. Тарату өндіктеріндегі DIN-рельске және электрлік панельдеріне орнатуға арналған. Schrack өндіктемесі өнімнің жоғары сапасы мен сенімділігін кепілдендіреді. Пайдалану температурасының рұқсат диапазоны: -25°C ден +60°C дейін.
| EAN коды | 9004840906059 |
|---|---|
| Ені (нетто) | 261,00 мм |
| Биіктігі (нетто) | 60,00 мм |
| Тереңдігі (нетто) | 43,00 мм |
| Салмағы (нетто) | 0,30 кг |
| Ең төмен айналасындағы температура | -25°C |
| Ең жоғары айналасындағы температура | 60°C |
| Өндіруші | Schrack |
| Орындалуы | 1 шт. |