
BK08 медиа-шкафтары үшін құрылғы ұстағышы
Артикул: BK085094-A
2 503 ₸
Қоймада бар
BK08 сериялы медиа-шкафтарына орнату үшін арналған құрылғы ұстағышы. Модульді құрылғылар мен компоненттерді шкафтың ішінде крепленді және бекіту үшін арнайтталған. Өндіктемесі мықты материалдан жасалған, дірілдеу және тасымалдау кезінде аппаратты сенімді түрде ұстап тұрады. Компактты өлшемдер шкафтың ішкі кеңістігін тиімді пайдалануға мүмкіндік береді. BK085 сериялы қосымшалармен сәйкес келеді.
Негізгі параметрлер:
- Орындалуы: BK085 қосымшалары
- Материалы: Полимер
- Түсі: Ақ
- Габаритты өлшемдер (Ұ × Е × В): 20 × 53 × 92 мм
- Салмағы: 0,03 кг
- Өндіруші: Schrack
- EAN-коды: 9004840961010
| EAN-коды | 9004840961010 |
|---|---|
| Ұзындық (нетто) | 20,00 мм |
| Енінің (нетто) | 53,00 мм |
| Биіктігі (нетто) | 92,00 мм |
| Салмағы (нетто) | 0,03 кг |
| Орындалуы | BK085 қосымшалары |
| Түсі | Ақ |
| Өндіруші | Schrack |
| Орауы | 1 шт. |