
1 / 3
1 / 3
BK085 щиттері үшін құлыптың цилиндры
Артикул: BK085097--
8 745 ₸
Қоймада бар
BK085 сериясының электрлік щиттері үшін құлыптың цилиндры. Электр бөлігі щиттерін, басқару шкафтарын және басқа да құрылғы корпусын жабдықтау және ауыстыру үшін ерекшеленген. Ц инклeнген болаттан жасалған коррозияға қарсы қорғалған. Щит есіктерінің сенімді бұғатталуын қамтамасыз етеді.
Техникалық сипаттамалары:
- Қолдану саласы: BK085 щиттеріне арналған аксессуарлар
- Материалы: Ц инклeнген болат
- Пайдалану температуралық диапазоны: -25°C құрамында +60°C
- Өлшемдері: 18 × 36 × 18 мм
- Салмағы: 0,05 кг
- Өндіруші: Schrack
Цилиндр талап етілген көлімге байланысты 1 немесе 50 бірлік орамасында жеткізіледі.
| EAN-коды | 9004840496710 |
|---|---|
| Ені нетто | 18,00 мм |
| Биіктігі нетто | 36,00 мм |
| Тереңдігі нетто | 18,00 мм |
| Салмағы нетто | 0,05 кг |
| Ең төмен айналасындағы температура | -25°C |
| Ең жоғары айналасындағы температура | 60°C |
| Орындалуы | BK085 аксессуарлары |
| Түсі | Ц инклeнген |
| Өндіруші | Schrack |
| Орамасы | 1 бірлік, 50 бірлік |