
Ғана және рама 4-қатарлы, 24+4 модуль + 2 орнату панелі
34 420 ₸
4-қатарлы бөлінгіш щиті үшін есік және рамасының жиынтығы 24+4 модульдің өткізу сыйымдылығы және 2 орнату панелімен. Қабырғаға ішіндегі (жасырын) орнатуға арналған. Корпусы құрамсыз болаттан жасалған, ақ түсінде RAL 9003 негіздесі. IP30 қорғау дәрежесі және қорғау сыныбы II барлық электр құрылғысын сенімді қорғайды. Есік герметикалық жабылуы бар. Конструкция -25°C-тан +60°C дейін температура ауқымында жұмыс істеуге арналған. Халогенсіз материал (halogen-free), экологиялық және өндіктену қорғау талаптарына сәйкес. Орнатуды хальогенсіз ынамдау ең төмен 54 Вт құрайды. Нақты өлшемдер (ені 346 мм, ұзындығы 717 мм, тереңдігі 36 мм) шектеулі аралықта орнатуды ыңғайлы етеді. Конструкцияның салмағы 3,6 кг арнайы құрал-сайманы пайдаланбастан орнатуды орындауға мүмкіндік береді.
| EAN-код | 9004840822281 |
|---|---|
| Ені (нетто) | 346,00 мм |
| Биіктігі (нетто) | 717,00 мм |
| Тереңдігі (нетто) | 36,00 мм |
| Салмағы (нетто) | 3,60 кг |
| Қуат шығыны | -54,00 W |
| Ең төмен орта температурасы | -25°C |
| Ең жоғары орта температурасы | 60°C |
| Орындалуы | Жасырын орнату, есігімен |
| Қатарлар саны | 2 |
| TE серияда | 12 |
| Қорғау дәрежесі | IP30 |
| Қорғау сыныбы | 2 |
| Түсі | RAL 9003 (Сигналды ақ) |
| Өндіруші | Schrack |
| Орнату түрі | Ішіндегі |
| Материал - Есік | Құрамсыз болат |
| Халогенсіз | Иә |
| Орау | 1 бірлік |