
Перфорацияланған DIN шинасы, 2м
Артикул: BK14005--A
3 313 ₸
Қоймада бар
2 метр ұзындығындағы перфорацияланған DIN-шинасы басқару панельлері мен электр құрылғыларында модульды аспаларды орнату үшін арналған. Листік болаттан өндірілген және қорғаныш қабатымен жабылған. DIN типінің компоненттерін бекіту үшін стандартты тесік жүйесіне ие. Ықшам профиль (35×7,5 мм) шкаф кеңістігінің максималды пайдалануын қамтамасыз етеді және конструкцияның қатылығын сақтайды.
Техникалық параметрлері:
- Ұзындығы: 2000 мм
- Профиль ені: 35 мм
- Профиль тереңдігі: 7,5 мм
- Салмағы: 0,62 кг
- Материалы: листік болат
- Стандарты: DIN 46227
- Өндірушісі: Schrack
Қолдану аймақтары: автоматты өтінімдеті ажыратқыштар, контакторлар, реле және басқа модульді компоненттерді электр шкафтарында, басқару панельлерінде және басқару щиттерінде орнату.
| EAN-коды | 9004840888294 |
|---|---|
| Ені (нетто) | 2000,00 мм |
| Биіктігі (нетто) | 35,00 мм |
| Тереңдігі (нетто) | 7,50 мм |
| Салмағы (нетто) | 0,62 кг |
| Түрі | Монтаждау шиналары |
| Материалы | Листік болат |
| Өндірушісі | Schrack |
| Орындау | 1 шт., 20 шт. |