Автоматты ажыратқыш C32/3, 25кА электрлік сызықтарды перегруздан және қысқа тұйықталулардан қорғау үшін арналған. Үш полюсты аппарат номиналды токы 32A және коммутациялау қабілеті 25кА ақауалы режимдер пайда болғанда сенімді өшуді қамтамасыз етеді.
Техникалық параметрлері:
- Іске қосу сипаттамасы: C (ұлғайтылған пуск токтарының сызықтары үшін)
- Номиналды ток: 32A
- Полюстар саны: 3
- Коммутациялау қабілеті: 25кА
- Қуат шығыны: 11,40W
- Температура диапазоны: -30°C-тан +55°C-қа дейін
- Нормативтік база: EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018
Физикалық сипаттамалары:
- Ені: 81,00мм
- Биіктігі: 91,00мм
- Тереңдігі: 77,00мм
- Салмағы: 0,72кг
- EAN-коды: 9004840266948
Ондайсы: Schrack, BR сериясы. 1, 4 немесе 256 бірлік орамасында беріледі.
| EAN-коды | 9004840266948 |
|---|---|
| Ені (нетто) | 81,00мм |
| Биіктігі (нетто) | 91,00мм |
| Тереңдігі (нетто) | 77,00мм |
| Салмағы (нетто) | 0,72кг |
| Қуат шығыны | 11,40W |
| Мин. айналасындағы температура | -30°C |
| Макс. айналасындағы температура | 55°C |
| Сипаттамасы | C |
| Полюс | 3 |
| Номиналды ток | 32A |
| Түрі | Жоғары вольтты автоматты ажыратқыш |
| Сериясы | BR |
| Коммутациялау қабілеті | 25kA |
| Орындалуы | Жоғары вольтты автомат |
| Норма | EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орамасы | 1 шт., 4 шт., 256 шт. |
