Төрт полюсті автоматты ажыратқыш BR сериясы номиналды ток 63A және коммутациялық қабілеттілігі 25кА болып табылады. Өндірістік электр сетілерінде электр тізбегін асыра ток және қысқа тұйықтау ағындарынан қорғау үшін арналған.
Негізгі параметрлері:
- Іске қосу сипаттамасы: C (орташа пуск ағындары бар тізбектер үшін)
- Полюс саны: 4
- Номиналды ток: 63A
- Коммутациялық қабілеттілігі: 25кА
- Күш қимасы: 20,80W
Пайдалану шарттары:
- Айналасындағы температура диапазоны: -30°C құ +55°C
- Стандарттарға сәйкестік: EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018
Өлшемдері және салмағы:
- Ені: 108мм
- Биіктігі: 91мм
- Тереңдігі: 77мм
- Таза салмағы: 0,96кг
Ондіктері: Schrack. Қаптама нұсқалары қол жетімді: 1, 3 немесе 144 дана.
| EAN-коды | 9004840267174 |
|---|---|
| Ені нетто | 108,00мм |
| Биіктігі нетто | 91,00мм |
| Тереңдігі нетто | 77,00мм |
| Таза салмағы | 0,96кг |
| Күш қимасы | 20,80W |
| Айналасындағы ең төмен температурасы | -30°C |
| Айналасындағы ең жоғары температурасы | 55°C |
| Сипаттамасы | C |
| Полюс | 4 |
| Номиналды ток | 63A |
| Түрі | Жоғары вольттық автоматты ажыратқыш |
| Сериясы | BR |
| Коммутациялық қабілеттілігі | 25kA |
| Орындалуы | Жоғары вольттық автомат |
| Норма | EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіктері | Schrack |
| Қаптамасы | 1 дана, 3 дана, 144 дана |
