
Ерітін қосылғы 4A, 690VAC, gG, 14x51
Артикул: ISZ14004--
1 332 ₸
Тапсырыспен
4A, 690VAC, gG, 14x51 ерітін қосылғы — электр тізбегін перегрузодан және қысқа тұйықталудан қорғау үшін арналған цилиндрлік предохранитель.
Негізгі параметрлері:
- Номиналды ток: 4A
- Номиналды кернеу: 690VAC
- Қызмет көрсету сипаттамасы: gG (перегрузодан және қысқа тұйықталудан қорғау үшін)
- Өлшемі: 14×51 мм (диаметр × биіктігі)
- Номиналды токта қуат шығыны: 1,10 W
Пайдалану шарттары:
- Айналасындағы ортаның температурасы: −40°C-тан +60°C-қа дейін
- Таза масса: 0,02 кг
- Орау: 1 дана
Предохранитель 14×51 мм типоөлшемінің стандартты ұстағыларына орнатуға арналған және өндірістік және үлестіру желілеріндегі электр жабдығының сенімді қорғалуын қамтамасыз етеді.
| EAN-коды | 9004840518276 |
|---|---|
| Биіктігі нетто | 51,00 мм |
| Диаметрі нетто | 14,00 мм |
| Таза масса | 0,02 кг |
| Қуат шығыны | 1,10 W |
| Мин. айналасындағы ортаның температурасы | −40°C |
| Макс. айналасындағы ортаның температурасы | 60°C |
| Орындалуы | Предохранитель |
| Предохранительтің өлшемі | 14x51 |
| Токтың құшы | 4A |
| Сипаттамасы | gG |
| Қосалғы бөлік | Предохранитель |
| Орау | 1 дана |