
Eriydi inserti 10A, 690VAC, gG, 14x51
Артикул: ISZ14010--
1 332 ₸
Тапсырыспен
Eriydi inserti elektr tizbekteleri ğana költorinen jäne қысқа tizbekteleu jağdaylarynda qoğalep etu üşin árnayttalğan. Ónembelu toki 10A jäne 690VAC kälemi bolğanda gG sipattamasy (ümümdik máqsaty, kabelder jäne elektr quraldary qoğalepselu üşin) síyakty.
Texnikalyq sipattamalar:
- Korpus öлshemi: 14x51 mm
- Ónembelu toki: 10A
- Ónembelu körnikilmesi: 690VAC
- Issytu sipattamasy: gG
- Güş zayyttanғany: 1,65W
- Táza salma: 0,02 kg
- Diametri: 14,00 mm
- Uzyndyğy: 51,00 mm
- Temperaturalyk diapazon: -40°C -den +60°C -ğe dein
- EAN-kodi: 9004840518306
Predohranitel enbek öndirisi ózekteу sistemalarynda, baskaruv panellerinde jäne elektr şkafalarynda 690V dein körnikilmegi bolyp, tüyindі tizbekteleulerdi qoğalepset üşin qoldanylaды. Jyldam istegin konstrüksiyasy қысқа tizbekteleuler jäne ğana költorimderde isabettu qoğaleps beredi.
| EAN-kodi | 9004840518306 |
|---|---|
| Táza salma | 0,02 kg |
| Diametri | 14,00 mm |
| Uzyndyğy | 51,00 mm |
| Güş zayyttanғany | 1,65 W |
| Min. orta temperaturasy | -40°C |
| Maks. orta temperaturasy | +60°C |
| Istemesi | Predohranitel |
| Predohranitel öлshemi | 14x51 |
| Toki küshi | 10 A |
| Sipattama | gG |
| Bahıldylar | Predohranitel |
| Qorlap-salu | 1 sh., 10 sh. |