
Балқыма ендіктігі 63A, 500VAC, gG, 22x58
Артикул: ISZ22063--
1 982 ₸
Қоймада бар
Балқыма ендіктігі 63A, 500VAC, gG, 22x58 электрлік тізбектерді перегрузкалардан және қысқа тұйындалулардан қорғау үшін арналған. gG түрінің болмасы (жалпы қолдану) ұзақ уақытты перегрузкалар кезінде де, қысқа тұйындалулар кезінде де қорғау қамтамасыз ететін сабаю сипаттамасын көзегеді.
Негізгі сипаттамалары:
- Номиналды ток: 63 A
- Номиналды кернеу: 500 VAC
- Өлшемі: 22 × 58 мм
- Сипаттамасының түрі: gG (жалпы назначение)
- Қуат шығыны: 8,70 W
- Жұмыс температурасының ауқымы: -40°C-тан +60°C-қа дейін
- Салмағы: 0,05 кг
- Өндіруші: Schrack
Предохранитель стандартты ұстағыштарға орнатуға арналған және керамикалық материалдан және балқыма элементінен құратын конструкциясының арқасында сенімді қорғауды білік аткарады. Өндіріс және бөлу желілерінде жабдықтарды және сымдарды аварийлік режімдерден қорғау үшін қолданылады.
| EAN-коды | 9004840518443 |
|---|---|
| Таза биіктігі | 58,00 мм |
| Таза диаметрі | 22,00 мм |
| Таза салмағы | 0,05 кг |
| Қуат шығыны | 8,70 W |
| Минимум айналасындағы ортаның температурасы | -40°C |
| Максимум айналасындағы ортаның температурасы | 60°C |
| Орындалуы | Предохранитель |
| Предохранительтің өлшемі | 22x58 |
| Ток күші | 63 A |
| Сипаттамасы | gG |
| Аксессуарлары | Предохранитель |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 шт., 500 шт. |