
Орталық импульстік реле 16А/1НО/230VAC
Артикул: LQ661230--
35 650 ₸
Қоймада бар
Орталық импульстік реле жарықтандырма және жүктемелерді орталықтан басқарылатын жүйелерде басқару үшін арналған. Реле 230 В шашырау ток кернеуімен және максималды жүктеме тогы 16 А болатын ток іржелерін ауыстырады.
Негізгі сипаттамалары:
- Контактілері: 1 жабатын контакт (1НО)
- Қоректендіру кернеуі: 230 VAC
- Номиналды ток: 16 А
- Орналастыру: Дәйекті (din-рельс)
- Функция: Орталық — жалпы қоректендіру іржелерін қосу/өшіруге мүмкіндік береді
- Тұтыну: 1,50 W
- Индикация: Механикалық (күйі визуалды түрде көрсетілуі)
- Жұмыс температурасы: -25°C тан +45°C ға дейін
Өлшемдері және салмағы:
- Ұзындығы: 73,00 мм
- Ені: 18,00 мм
- Биіктігі: 90,00 мм
- Салмағы: 0,12 кг
Комплектациясы:
Реле пайдаланылмайтын позицияларды қорғау үшін фиктивті модульмен (заглушкамен) жеткізіледі. Қажеттіліктеге байланысты 1, 12 немесе 120 дана бөлек упаковкаларда ұсынылады.
Өндіруші: Schrack
EAN-коды: 9004840375145
| EAN-коды | 9004840375145 |
|---|---|
| Ұзындығы (нетто) | 73,00 мм |
| Ені (нетто) | 18,00 мм |
| Биіктігі (нетто) | 90,00 мм |
| Салмағы (нетто) | 0,12 кг |
| Қуат шығыны | 1,50 W |
| Орта температурасының минимумы | -25°C |
| Орта температурасының максимумы | 45°C |
| Контактілері | 1 жабатын контакт |
| Орналастыру түрі | Дәйекті орналастыру |
| Қоректендіру кернеуі AC | 230 V |
| Контакт тогы | 16 A |
| Ерекшеліктері | Орталық функция |
| Индикация | Иә, механикалық |
| Аксессуарлары | Фиктивті модуль (заглушка) |
| Өндіруші | Schrack |
| Упаковка | 1 дана, 12 дана, 120 дана |