
1 / 6
1 / 6
Импульсты реле тұрақты және айнымалы ток тізбегінде жүктемелерді коммутациялау үшін арналған. Реле бір нормальды ашық контактімен жабдықталған.
Электрлік параметрлері:
- Қоректену кернеуі: 24VDC
- Контактының номиналды тока: 16A кезінде 230VAC
- Коммутациялық қабілеті: 4000VA (448W)
- Контактылар материалы: күмістің құрамасы (Ag alloy)
- Ороуының сопротивленсе: 75Ω
- Қоректену кернеуінің ауқымы: 85–110% Un
- Тұтыну қуаты: 1,5W
Оқшау және сенімділік:
- Ороу-контактыларды оқшау: 1500VAC
- Ашық контактылар арасындағы оқшау: 1500VAC
- Оқшау сопротивленсе: 100MΩ (500VDC кезінде)
- Механикалық істі істеу қабілеті: 1 000 000 цикл
- Электрлік істі істеу қабілеті: 100 000 жұмыс циклы
Пайдалану шарттары:
- Жұмыс температурасы: –25°C ден +55°C ға дейін
- Асыра кернеу категориясы/ластану дәрежесі: II/1
Құрылымы:
- DIN-рельсіне бекіту (сызықтық орнату)
- Габаритті өлшемдері: 18 × 86 × 70 мм
- Массасы: 0,1 кг
- Контакт күйінің механикалық индикаторы
- Өндіргіш: Schrack (Австрия)
| EAN-коды | 9004840883763 |
|---|---|
| Ені (нетто) | 18,00 мм |
| Биіктігі (нетто) | 86,00 мм |
| Тереңдігі (нетто) | 70,00 мм |
| Салмағы (нетто) | 0,10 кг |
| Қуат сыртқы облысы | 1,50 W |
| Ең төменгі айналау ортасының температурасы | -25°C |
| Ең жоғарғы айналау ортасының температурасы | 55°C |
| Асыра кернеу категориясы/ластану дәрежесі | II / 1 |
| Контактылар | 1 замыкающий контакт |
| Полюсі | 1 |
| Контакт материалы | Ag alloy |
| Номиналды ток [резистивті жүктеме] | 16 A |
| Коммутациялық қабілеті [резистивті] | 4000 VA 448 W |
| Механикалық істі істеу қабілеті | 1 000 000 істі істеу циклы |
| Электрлік істі істеу қабілеті (жұмыс циклы) | 100 000 |
| Ороу сопротивленсе | 75 Ω |
| Оқшау сопротивленсе | 100 MΩ (500 VDC) |
| Ороу және контактылар арасы | 1500 VAC |
| Ашық контактылар арасы | 1500 VAC |
| Кернеу ауқымы | (85% ~ 110%) Un |
| Орнату түрі | Сызықтық орнату |
| Тұрақты ток қоректену кернеуі | 24 V |
| Контакт тока | 16 A |
| Ерекшеліктері | Жоқ |
| Индикаторы | Иә, механикалық |
| Өндіргіш | Schrack |
| Орамасы | 1 шт., 12 шт., 180 шт. |
| Номиналды кернеу | 230 V |
- Фото 1: Импульсты реле 16А/1НО/24VDC (JPG, 714 KB)
- Фото 2: Импульсты реле 16А/1НО/24VDC (JPG, 1.1 MB)
- Фото 3: Импульсты реле 16А/1НО/24VDC (JPG, 683 KB)
- Фото 4: Импульсты реле 16А/1НО/24VDC (JPG, 1.0 MB)
- Фото 5: Импульсты реле 16А/1НО/24VDC (JPG, 614 KB)
- Фото 6: Импульсты реле 16А/1НО/24VDC (JPG, 642 KB)