
1 / 3
1 / 3
Welrok D2-63 red көлемі реттелетін реле электр жабдықтарын желі кернеуінің өзгеріс пен тербелісінен қорғау үшін арналған.
Негізгі сипаттамалары:
- Номиналды кернеу: 230 В бір фазалы
- Максималды коммутациялау қуаты: 3 кВт дейін
- Орнату: 35 мм DIN-рельсіне
- Контактілер түрі: электромеханикалық ауыстырмалы контактілер
- Төменгі босaпты реттеу ауқымы: 160–210 В
- Жоғарғы босaпты реттеу ауқымы: 240–280 В
- Жауап беру уақыты: 0,5 секундтан кем
- Гистерезис: 10–15 В
Функционалдығы:
Реле екі тәуелсіз сработку босaпты ие — төменгі және жоғарғы. Кернеу орнатылған минимумнан төмен болғанда немесе максималды мәнді асысында реле контактілерін ажыратып, қорғалатын құрылғының қуатын ажыратады. Қызыл корпусы тақталықтағы жақсы визуалды анықтамалауды қамтамасыз етеді.
Қолдану аймағы:
Белгісіз кернеуі бар желілердегі бір фазалы жабдықтарды қорғау үшін пайдаланылады: сорттағыш сорттарының, тоңазыттарының, электр құралдарының, жылу котельдерінің және басқа ұстық техникасының.
| Номиналды кернеу | 230 В бір фазалы |
|---|---|
| Максималды коммутациялау қуаты | 3 кВт дейін |
| Орнату | 35 мм DIN-рельсіге |
| Контактілер түрі | Электромеханикалық ауыстырмалы контактілер |
| Төменгі босaпты реттеу ауқымы | 160–210 В |
| Жоғарғы босaпты реттеу ауқымы | 240–280 В |
| Жауап беру уақыты | 0,5 секундтан кем |
| Гистерезис | 10–15 В |