
Star Point Zero Connection Jumper for LTD0 Contactors
Article: LTZ0Y001--
Аксессуары для контакторов силовых
3 205 ₸
To order
A star point zero connection jumper designed for LTD0 series contactors. The component ensures reliable electrical connection of the neutral point in three-phase systems when connected in star-winding configuration. It is an accessory component of electrical equipment, compatible with Schrack LTD0 contactors.
| EAN Code | 9004840839500 |
|---|---|
| Net Length | 30.00 mm |
| Net Width | 4.00 mm |
| Net Depth | 27.00 mm |
| Size | 0 |
| Type | Accessory |
| Accessory | Additional component of electrical equipment |
| Manufacturer | Schrack |
| Packaging | 1 pc., 900 pcs., 18000 pcs. |