
LTD0 контакторлары үшін жұлдыз нөл нүктесі қосалқы перемычкасы
Артикул: LTZ0Y001--
Аксессуары для контакторов силовых
3 205 ₸
Тапсырыспен
Жұлдыз нөл нүктесі қосалқы перемычкасы LTD0 серияның контакторлары үшін пайдалану ыңғайына арналған. Компонент үш фазалық жүйелерде жұлдыз сызықтамасы бойынша орналасқан орамдарының нөл нүктесінің сенімді электр байланысын қамтамасыз етеді. Schrack ұйымының электротехникалық жабдықтарының қосымша аксессуары болып табылады және LTD0 контакторларымен үйлесімді.
| EAN-коды | 9004840839500 |
|---|---|
| Таза ұзындығы | 30,00 мм |
| Таза ені | 4,00 мм |
| Таза тереңдігі | 27,00 мм |
| Өлшемі | 0 |
| Түрі | Қосымша бөлік |
| Қосымша бөлік | Электрооборудованиеның қосымша компоненты |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 дана, 900 дана, 18000 дана |