Автоматты дифференциалды ток ажырағы (АВДТ) Schrack компаниясының AI 1M сериясы электр схемасын ток ағызуынан және перегрузудан қорғау үшін арналған. Құрылғы электр өткізгіш бөліктеріне тиген кезде адамдарды электр тоғының зақымынан сенімді әрі ауырсынды қорғайды.
Техникалық сипаттамалары:
- Номиналды ток: 6A
- Номиналды ағызу тогы (іске қосу тогы): 30мА
- Коммутациялық қабілеті: 6кА
- Конфигурациясы: 1 полюс + нейтраль (N+1)
- Іске қосу сипаттамасы: B
- Іске қосу түрі: ынамсыз
- Сезімталдық түрі: A (айнымалы және импульсті синусоидты айнымалы токқа сезімтал)
- Сәйкестік стандарты: EN 61009-1
Физикалық параметрлер:
- Ені: 18,00 мм
- Биіктігі: 88,00 мм
- Тереңдігі: 73,30 мм
- Таза салмағы: 0,14 кг
- Қуат тұтынуы: 2,50 Вт
Өндіктелу жағдайлары:
- Айналадағы ортаның температура диапазоны: -25°C ден +55°C дейін
Комплектелік және орау:
1 және 110 дана бөлімі бойынша ораулы болып қол жеткізіліп отыр. Модульды дизайны DIN-рельсінің стандартты енінде 18 мм оңай орнатылуына мүмкіндік береді.
Кұрылғы тұрғын ғимаратты, коммерциялық және өндіктік объектілердің электр энергиясы тарату жүйелерінде қолданылуға арналған.
| EAN-коді | 9004840872606, 9004840995503 |
|---|---|
| Ені (нетто) | 18,00 мм |
| Биіктігі (нетто) | 88,00 мм |
| Тереңдігі (нетто) | 73,30 мм |
| Салмағы (нетто) | 0,14 кг |
| Қуат тұтынуы | 2,50 Вт |
| Ең төмен айналадағы температурасы | -25°C |
| Ең жоғары айналадағы температурасы | 55°C |
| Стандарт | EN 61009-1 |
| Түрі | A (импульсті токқа сезімтал) |
| Іске қосу түрі | ынамсыз |
| Сипаттамасы | B |
| Ток күші | 6A |
| Полюс | N+1 |
| Коммутациялық қабілеті | 6кА |
| Сериясы | AMPARO |
| Өндіктеуші | Schrack |
| Орау | 1 дана, 110 дана |
