АВДТ (ток ажыратқышының дифференциалды құрылғысы) электр тізбектерін ағын ағымы және перегрузка қатері бөлінеген оңалтуға арналған. Құрылғы адамдарды электр тоғының сәтіндік әрекетінен және жабдықтарды зақымдаудан қамтамасыз етеді.
Негізгі сипаттамалары:
- Номиналды ток: 10А
- Конфигурация: 1 фаза + нейтраль (N+1)
- Ағын ағымдылығы: 30мА
- А түрі: импульстық тұрақты және айнымалы синусоидты ағын ағымдарына сезімтал
- Іс-қимасы сипаттамасы: B (электромагниттік ашқыш 3-5 In токында іс қилады)
- Коммутация қабілеті: 6кА
- Іс-қимасы түрі: үндеуленбеген
- Стандарт: EN 61009-1
- Қуат тұтынуы: 3,10W
Физикалық параметрлері:
- Ені: 18,00мм (1 DIN модуль)
- Биіктігі: 88,00мм
- Тереңдігі: 73,30мм
- Салмағы: 0,14кг
Пайдалану шарттары:
- Жұмыс істеу температурасының аралығы: -25°C-тан +55°C-қа дейін
Өндіруші: Schrack (AMPARO серия)
Комплектация: 1 немесе 110 бірлік орамасында
| EAN-код | 9004840872613, 9004840995626 |
|---|---|
| Ені нетто | 18,00мм |
| Биіктігі нетто | 88,00мм |
| Тереңдігі нетто | 73,30мм |
| Салмағы нетто | 0,14кг |
| Қуат ағынының жоғалуы | 3,10W |
| Ең төмен айналасындағы температура | -25°C |
| Ең жоғары айналасындағы температура | 55°C |
| Стандарт | EN 61009-1 |
| Түрі | А (импульстық токқа сезімтал) |
| Түрі | үндеуленбеген |
| Сипаттамасы | B |
| Ток құны | 10A |
| Полюс | N+1 |
| Коммутация қабілеті | 6кА |
| Серия | AMPARO |
| Өндіруші | Schrack |
| Орамасы | 1 шт., 110 шт. |
