Қосымша контакт 1ПК
Арт: AM900099--Қоймада бар

Ағынның ығысуынан қорғау функциясы бар комбинирленген автоматты ажыратқыш (ӘТҚ). Электр тізбектерін перегрузкалардан, қысқа тұйықталу токтарынан және жерге ағынның ығысуынан қорғау үшін арналған.
Негізгі параметрлер:
Нормалар сәйкестігі: Ажыратқыш халықаралық EN 61009-1:2012 және IEC 61009-1 стандарттарына сәйкес өндірілген, тұрмыстық және өндіктік құрылымаларда қнадай қорғау қамтамасыз етеді.
Физикалық сипаттамалар:
Серия: AMPARO Өндіруші: Schrack Сығылу нұсқалары: 1 шт. немесе 90 шт.
| EAN коды | 9004840862478 |
|---|---|
| Ұзындығы (нетто) | 77,00 мм |
| Ені (нетто) | 36,00 мм |
| Биіктігі (нетто) | 85,00 мм |
| Салмағы (нетто) | 0,21 кг |
| Қуат шығыны | 2,77 Вт |
| Мин. айналасындағы температура | -25°C |
| Макс. айналасындағы температура | 60°C |
| Норма | EN 61009-1:2012 + A1:2014 + A2:2014 + A11:2015 + A12:2016, EN 61009-2-1:1994 + A11:1998, IEC 61009-1, IEC 61009-2-1 |
| Түрі | A (импульстік токқа сезімтал) |
| Ажырату түрі | Ешқайда кідіріспеу |
| Номиналды сезімталдық IΔn | 30 мА |
| Сипаттамасы | C |
| Полюсі | 1+N |
| Коммутациялық қабілеті | 10 кА |
| Серия | AMPARO |
| Өндіруші | Schrack |
| Сығылу | 1 шт., 90 шт. |