Қосымша контакт 1ПК
Арт: AM900099--Қоймада бар

Құрылғыға салынған тоқ ағындық қорғау (УЗО) бар комбинделген автоматты ажыратқыш. Тұрғын және коммерциялық орындардың электр сызықтарын артық токтар мен жерге ағын токтарынан қорғау үшін арналған.
Негізгі параметрлер:
Қызмет көрсету шарттары:
Конструктивтік сипаттамалар:
Нормативтік-техникалық негіз:
Ожаметтілік EN 61009-1:2012 (A1:2014, A2:2014, A11:2015, A12:2016 толықтырмаларымен), EN 61009-2-1:1994 (A11:1998 толықтырмасымен), IEC 61009-1, IEC 61009-2-1 стандарттарына сәйкес келеді.
Өндіруші: Schrack (AMPARO сериясы)
Орамасы: 1 даналық түрінде немесе 90 даналық сатып алу қораппасында беріледі.
| EAN кодексі | 9004840862485 |
|---|---|
| Ұзындығы (нетто) | 77,00 мм |
| Ені (нетто) | 36,00 мм |
| Биіктігі (нетто) | 85,00 мм |
| Салмағы (нетто) | 0,21 кг |
| Қуат шығыны | 2,47 W |
| Айналасындағы ең төмен температурасы | -25°C |
| Айналасындағы ең жоғары температурасы | 60°C |
| Стандарт | EN 61009-1:2012 + A1:2014 + A2:2014 + A11:2015 + A12:2016, EN 61009-2-1:1994 + A11:1998, IEC 61009-1, IEC 61009-2-1 |
| УЗО түрі | A (импульстік ағынға сезімді) |
| Іске қосу түрі | аялықсыз |
| Номиналды сезімталдық IΔn | 30 мА |
| Сипаттамасы | C |
| Полюс саны | 1+N |
| Коммутациялау қабілеті | 10 кА |
| Сериясы | AMPARO |
| Өндіруші | Schrack |
| Орамасы | 1 даналық, 90 даналық |