Қосымша контакт 1ПК
Арт: AM900099--Қоймада бар

Интегралды тізбек сыршыны сақтау құрылғысы (ДЗ) бар комбинирленген автоматты ажыратқышы. Электр тізбектерін перегрузкалардан, қысқа тұйықталудан және өндіктілік ағындарының ағынына қарсы сақтау үшін ұйғарылған.
Негізгі сипаттамалары:
Пайдалану шарттары:
Стандарттарға сәйкестігі:
Орта Еуропалық және халықаралық стандарттарға сәйкес EN 61009-1:2012 және EN 61009-2-1:1994 әдіснамасын өндіктіліктерімен және IEC 61009-1 және IEC 61009-2-1 жобасын қарастырады.
Құрылысы:
Модульді орындалуы, стандартты тарату қалдарында DIN-рейкке орнатуға есептелген. Schrack өндіктіліктерінің сенімді еуропалық өндіктіліктерінің AMPARO сериясына кіреді.
Өлшемдері және салмағы:
| EAN-коды | 9004840862492 |
|---|---|
| Ұзындығы (нетто) | 77,00 мм |
| Ені (нетто) | 36,00 мм |
| Биіктігі (нетто) | 85,00 мм |
| Салмағы (нетто) | 0,21 кг |
| Қуат ысырап | 4,12 W |
| Айналайтын орта температурасының минимумы | -25°C |
| Айналайтын орта температурасының максимумы | 60°C |
| Нормалық стандарт | EN 61009-1:2012 + A1:2014 + A2:2014 + A11:2015 + A12:2016, EN 61009-2-1:1994 + A11:1998, IEC 61009-1, IEC 61009-2-1 |
| Сезімталық түрі | A (импульсты ағынына сезімді) |
| Сөндіру сипаттамасы | Сілтеусіз |
| Номиналды сезімталық IΔn | 30 мА |
| Сипаттама | C |
| Полюсі | 1+N |
| Коммутация қабілеті | 10 кА |
| Серия | AMPARO |
| Өндіктіліктер | Schrack |
| Қаптама | 1 шт., 90 шт. |