Қосымша контакт 1ПК
Арт: AM900099--Қоймада бар

Ток ағуының ешеңгіктіктерінен (УЗО) қорғау құрылғысы орнатылған автоматты ажыратқыш, электрлік тізбектерді перегрузбалау, қысқа схема және жерге ағуы болатын токтардан қорғау үшін арналған.
Негізгі техникалық параметрлері:
Пайдалану шарттары:
Физикалық өлшемдері және салмағы:
Стандарттарға сәйкестігі:
Орталық құрылғы еуропалық және халықаралық стандарттарға сәйкес: EN 61009-1:2012 + өзгерістері A1:2014, A2:2014, A11:2015, A12:2016, EN 61009-2-1:1994 + A11:1998, IEC 61009-1, IEC 61009-2-1.
Өндіруші: Schrack (AMPARO сериясы)
Орау: 1 шт., 90 шт.
| EAN-коды | 9004840862515 |
|---|---|
| Ұзындығы нетто | 77,00 мм |
| Ені нетто | 36,00 мм |
| Биіктігі нетто | 85,00 мм |
| Таза салмағы | 0,21 кг |
| Қуат сығындысы | 7,98 W |
| Төмен температура шегі | -25°C |
| Жоғарғы температура шегі | 60°C |
| Стандарт | EN 61009-1:2012 + A1:2014 + A2:2014 + A11:2015 + A12:2016, EN 61009-2-1:1994 + A11:1998, IEC 61009-1, IEC 61009-2-1 |
| Түрі (сезімталдығы) | A (импульстік токқа сезімтал) |
| Түрі (уақыты) | өтінішсіз |
| Номиналды сезімталдық IΔn | 30 мА |
| Сипаттамасы | C |
| Полюс | 1+N |
| Коммутирлеу қабілеті | 10 кА |
| Сериясы | AMPARO |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 шт., 90 шт. |