Қосымша контакт 1ПК
Арт: AM900099--Қоймада бар

AMPARO сериясының Schrack өндіргіші құрылған интегралданған УЗО-мен (дифференциалды автомат) автоматты ажыратқыш. Құрылғы электр тізбегін аяқталудан және жерге ағынындан бір уақытта қорғау үшін арналған.
Негізгі параметрлер:
Пайдалану шарттары:
Стандарттар және сертификация:
Кұрылғы келесі нормаларға сәйкес келеді: EN 61009-1:2012 + A1:2014 + A2:2014 + A11:2015 + A12:2016, EN 61009-2-1:1994 + A11:1998, IEC 61009-1, IEC 61009-2-1.
Габариттер және салмағы:
Комплектация:
1 шт. және 90 шт.-ға дейін орналасқан қорап қол жетімді. EAN коды: 9004840862539.
| EAN коды | 9004840862539 |
|---|---|
| Ұзындығы (нетто) | 77,00 мм |
| Ені (нетто) | 36,00 мм |
| Биіктігі (нетто) | 85,00 мм |
| Салмағы (нетто) | 0,21 кг |
| Қуат шығыны | 2,47 Вт |
| Ең төмен орта температурасы | −25 °C |
| Ең жоғары орта температурасы | 60 °C |
| Норма | EN 61009-1:2012 + A1:2014 + A2:2014 + A11:2015 + A12:2016, EN 61009-2-1:1994 + A11:1998, IEC 61009-1, IEC 61009-2-1 |
| Түрі (УЗО) | A (импульстық ағынға сезімтал) |
| Түрі (ажыратылу) | Аяқталмайтын |
| Номиналды сезімталдығы IΔn | 30 мА |
| Сипаттамасы | B |
| Полюсі | 1+N |
| Коммутация қабілеті | 10 кА |
| Сериясы | AMPARO |
| Өндіргіші | Schrack |
| Қорап | 1 шт., 90 шт. |