Қосымша контакт 1ПК
Арт: AM900099--Қоймада бар

Интегралданған ҚТҚ (қондырма тоқ қысуы) бар автоматты ажыраушы Schrack компаниясының AMPARO сериясы электрлік тізбектерді ашуудан, қысқа тұйықталудан және ағынды ағындарынан қорғау үшін пайдаланылады.
Негізгі сипаттамалары:
Техникалық параметрлері:
Нормативтік сәйкестік:
Пристрой келесі талаптарға сәйкес әзірленген және сертификатталған:
Орын ауыстыру және қаптау:
Қаптау нұсқалары бар: 1 дана немесе 90 дана.
| EAN коды | 9004840862546 |
|---|---|
| Ұзындығы нетто | 77,00 мм |
| Ені нетто | 36,00 мм |
| Биіктігі нетто | 85,00 мм |
| Салмағы нетто | 0,21 кг |
| Қуат шығыны | 4,12 W |
| Ортасының минимум температурасы | -25°C |
| Ортасының максимум температурасы | 60°C |
| Норма | EN 61009-1:2012 + A1:2014 + A2:2014 + A11:2015 + A12:2016, EN 61009-2-1:1994 + A11:1998, IEC 61009-1, IEC 61009-2-1 |
| Түрі (ҚТҚ) | A (импульстік ағынға сезімтал) |
| Ажырату түрі | уақыты өтпей |
| Номиналды сезімталықы IΔn | 30 мА |
| Сипаттамасы | B |
| Полюс | 1+N |
| Коммутациялау қабілеті | 10 кА |
| Серия | AMPARO |
| Өндіруші | Schrack |
| Қаптау | 1 дана, 90 дана |