Қосымша контакт 1ПК
Арт: AM900099--Қоймада бар

Интегралды ӘОЗ (дифференциялды автомат) бар автоматты ажыратқышы электрлік схемаларды перегрузка, қысқа тұйықтау және жерге ағындыруы мүмкін ағындық тоқтан қорғауға арналған.
Негізгі сипаттамалар:
Техникалық параметрлер:
Нормативтік-техникалық негіз:
Бұл құрылғы халықаралық стандарттарға сәйкес әзірленді және сертификатталды: EN 61009-1:2012 + A1:2014 + A2:2014 + A11:2015 + A12:2016, EN 61009-2-1:1994 + A11:1998, IEC 61009-1, IEC 61009-2-1.
Серия: AMPARO Өндіруші: Schrack EAN-коды: 9004840594461
| EAN-коды | 9004840594461 |
|---|---|
| Ұзындығы (нетто) | 77,00 мм |
| Ені (нетто) | 36,00 мм |
| Биіктігі (нетто) | 85,00 мм |
| Салмағы (нетто) | 0,21 кг |
| Қуат шығыны | 6,26 Вт |
| Ең төмен қоршеген ортасының температурасы | -25°C |
| Ең жоғарғы қоршеген ортасының температурасы | 60°C |
| Норма | EN 61009-1:2012 + A1:2014 + A2:2014 + A11:2015 + A12:2016, EN 61009-2-1:1994 + A11:1998, IEC 61009-1, IEC 61009-2-1 |
| Түрі | A (импульстүүе тоққа сезімтал) |
| Ажыратылу түрі | Ерең ажыратылмау |
| Номиналды сезімталдығы IΔn | 30 мА |
| Сипаттамасы | B |
| Полюс | 1+N |
| Коммутациялау қабілеті | 10 кА |
| Серия | AMPARO |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 дана, 90 дана |